چهارشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
10 فوریه 2020 ، ساعت 17:06 393 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58448
شهردار آستانه اشرفیه ؛

۳۰ دستگاه ماشین آلات سنگین آماده بازگشایی خیابان و معابر شدند

شهردار آستانه اشرفیه  از آمادگی ۳۰ دستگاه ماشین آلات سنگین برای بازگشایی خیابان و معابر شهر ی خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، محمد دانش شکیب  با بیان اینکه ازسازی ناوگان موتوری شهرداری این شهر به جهت فرسودگی ماشین آلات و تجهیزات ضروری است افزود : اکثر ماشین آلات شهرداری آستانه اشرفیه بیش از ۳۰ سال عمر دارند افزود: فرسودگی این ماشین آلات ، هزینه نگهداری آنها را افزایش داده است.

وی در ادامه بازسازی ناوگان موتوری این شهر را از برنامه های شهرداری عنوان و تصریح کرد:  امسال دو دستگاه بیل بکهو و کامیون به ناوگان موتوری شهرداری آستانه اشرفیه اضافه شده است.

شکیب هزینه خرید این ماشین آلات سنگین را ۱۷ میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد: همچنین امسال برای بازسازی یک دستگاه خاور شهرداری آستانه اشرفیه یک میلیارد ریال هزینه شد.

وی  با اشاره به آمادگی شهرداری آستانه اشرفیه برای مقابله با هرگونه بحران احتمالی بارش برف گفت: با شروع  بارش برف در این منطقه بیش از یکصد نفر از عوامل خدماتی ، فضای سبز و پشتیبانی شهرداری آستانه اشرفیه در حالت آماده باش کامل قرار گرفته اند.

به گفته شکیب تعداد ۳۰ دستگاه خودرو و ماشین آلات سبک و سنگین شامل لودر ، بیل بکهو ، بیل میکانیکی ، خاور ، نیسان، گریدر شهرداری و بخش خصوصی نیز در نقاط مختلف شهر آستانه اشرفیه مستقر و با ۱۰۰ نفر پرسنل خدماتنی و اداری آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند .

وی هم چنین در پایان گفت: با توجه به پیوستگی بارش برف  در سطح شهرستان به ویژه مسیر اصلس شهر و هم چنین  باز بودن مسیر راه  پیمایی فردا  برای همشهریان  و تسهیل در تردد آنان ؛ مکاشین های به خدمت  گرفته شده لحظاتی قبل  اقدام به تردد در سطح شهر و جمع آوری برف  کردند .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است