یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
11 فوریه 2021 ، ساعت 19:37 465 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64643
با حضور رئیس کمیته امداد کشور:

۳۱ مرکز نیکوکاری کارآفرینی گیلان در آستانه‌اشرفیه هم‌زمان افتتاح شد

با حضور رئیس کمیته امداد کشور عصر امروز هم‌زمان ۳۱ مرکز نیکوکاری کارآفرینی گیلان به‌صورت نمادین در آستانه‌اشرفیه افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، سید مرتضی بختیاری پس از آئین افتتاح در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما درباره اهداف سفر خود به گیلان اظهار کرد: یکی از برنامه‌های سفر امروز ما به همراه معاون سازمان برنامه‌وبودجه به گیلان افتتاح ۱۶۰ واحد مسکونی توسط خیرین بود که هم‌زمان نصب علمک گاز برای ۷۰۰ واحد مسکونی توسط خیرین تا داخل منزلشان انجام گرفت که جا دارد از خیرین عزیز تشکر داشته باشم

وی بازدید از مراکز اشتغال‌زایی را از دیگر برنامه‌های سفر خود به گیلان برشمرد و گفت: یکی از این مراکز، مراکز نیکوکاری کارآفرینی و اشتغال‌زایی بانام شهید دانشمند هسته‌ای شهید فخری زاده به‌طور رسمی یکی از این مراکز در آستانه‌اشرفیه به‌طور نمادین افتتاح‌شده است.

رئیس کمیته امداد کشور بابیان اینکه مراکز نیکوکاری کارآفرینی از مراکز نوآوری‌های ماست افزود: هم‌زمان با افتتاح نمادین این مرکز ۳۱ مرکز دیگر در استان گیلان افتتاح می‌شود.

وی افزود: کارآفرینانی که انگیزه ره گشایی دارند در این مراکز برای توسعه اشتغال نیازمندان با کمک سپاه و کمیته امداد در سراسر گیلان به این نیازمندان کمک خواهند کرد.

بختیاری سهم اشتغال برای استان گیلان را ۷۰۵۳ نفر با ۱۹۷ میلیارد تومان نام برد و گفت: از این میزان سهم اشتغال تاکنون ۹۷ درصد در گیلان عملیاتی شده است تا پایان اسفند صدر درصد اجرایی خواهد شد.

وی ادامه داد: استان‌های که نتوانستند سهم اشتغال خود را به انجام برسانند اعتبارات آنان را به گیلان اختصاص خواهیم داد چون موضوع اشتغال برای ما بسیار مهم است

رئیس کمیته امداد در پایان از نماینده ولی‌فقیه، استاندار، نمایندگان مجلس، امام‌جمعه، فرمانداران و بانک‌های عامل سراسر استان تشکر و تقدیر کرد.

لازم به گفتن است که در آئین افتتاح نمادین مرکز نیکوکاری کار آفرینی آستانه اشرفیه ؛ فرماندار ، امام جمعه ، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند.

انتهای پیام

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است