دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
13 فوریه 2016 ، ساعت 19:46 1,652 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10548

۳ میلیون تومان؛ شهریه معلمان جدید استخدام

رئیس نیروی انسانی آموزش و پرورش: معلمان جدید استخدام برای برگزاری دوره آموزشی در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی باید ۳ میلیون تومان شهریه پرداخت کنند.

به گزارش جلال شرق  به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، محمدحسین سلیمی جهرمی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود: این شهریه فقط برای هزینه کلاس‌های آموزشی یکساله آن‌هاست و هزینه های خوابگاه و غذا نیز به این شهریه اضافه خواهد شد.

وی گفت: ۵۰ درصد کل شهریه را آموزش و پرورش و ۵۰ درصد باقی مانده را باید معلم پرداخت کند.
وی تاکید کرد: اسامی ۴ هزار و ۵۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شده و پرونده ۳۰۰ نفر نیز همچنان در حال بررسی است و حدود۷۰۰ نفر ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش از سهمیه ۵ هزار نفری به علت به حد نصاب نرسیدن سطح علمی داوطلبان خالی مانده است.
وی در پاسخ به انتقاد برخی داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی به پرداخت شهریه دوره آموزشی گفت: این میزان شهریه در دفترچه آزمون استخدامی اعلام شده بود و داوطلبان با اطلاع از این موضوع به شرکت در آزمون استخدامی اقدام کردند.
رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی آموزش و پرورش ادامه داد: پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموز‌ش و پرورش پس از گذراندن ۸۰۰ ساعت دوره آموزشی که از فردا آْغاز می شود از مهر ۹۵ وارد کلاس‌های درس می شوند.
سلیمی جهرمی تاکید کرد: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قبل از دریافت احکام استخدامی باید موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت حرفه ای معلمان شوند و در صورت موفق نشدن به دریافت این گواهینامه به استخدام آموزش و پرورش در نخواهند آمد.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است