شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۵ خرداد ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۱:۱۸ 1,410 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40784

۵۴ طرح پیشنهادی اشتغالزایی آستانه اشرفیه روی میز مدیران عامل بانک ها و ادارات کل استان گیلان

در نشست ستاد تکاپو شهرستان آستانه اشرفیه ۵۴ طرح پیشنهادی اشتغالزایی آستانه اشرفیه روی میز مدیران عامل بانک ها و ادارات کل گیلان قرار می گیرد.

به گزارش جلال شرق  ، در آخرین نشست هماهنگی طرح های تکاپو برای ایجاد اشتغال  که با حضور فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد  رحیم حیدری ضمن تقدیر  از برنامه ریزی ها و تلاش های اعضای ستاد گفت: تلاش های شما می تواند بخشی از مشکلات جامعه را برای رفع معضل بیکاری  حل کند.

وی با بیان اینکه طرح های روستایی حاصل کارشناسی است که اگر به درستی استفاده شود بخشی از مشکلات  حل می شود  اظهار کرد : اگر ما نتوانیم در این بخش از طرح های ارائه شده استفاده نکنیم به تبع آن دیگر استان ها برخوردار خواهند شد و در نهایت شهر ، استان ما از شهرها و استان های کم برخوردار خواهند بود.

وی خاطر نشان کرد : بایئد همه تلاش کنیم با یک همت مضاعف  اگر نارسایی وجود دارد آن گره را را رفع کنیم تا سهمی دراشتغالزایی و معیشت مردم  داشته باشیم .

گفتنی است  ۲۷ طرح گردشگری ، ۵ طرح شیلات ، ۱۸ طرح جهاد کشاورزی و ۴ طرح صنعت ، تجارت و معدن   برای دریافت تسهیلات  با اعتباری ۴۶ میلیارد ریال  روی میز مدیران عامل بانکها و ادارت کل  قرار می گیرد تا با تسهیل در این امر شهر آستانه اشرفیه بتواند سهمی در اشتغال داشته باشد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است