دوشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۷:۱۰ 1,047 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :43672
رئیس مرکز نیکو کاری سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع ) آستانه اشرفیه ؛

۵ واحد مسکونی محرومین شهرستان مورد بازسازی و تعمیرات اساسی قرار می گیرد

رئیس مرکز نیکو کاری سلطان سید جلال الدین اشرف  ( ع )  آستانه اشرفیه  اعلام کرد : ۵ واحد مسکونی محرومین شهرستان مورد بازسازی و تعمیرات اساسی قرار می گیرد.

به گزارش جلال شرق  ،  حسین داداشی در نشست عصر امروز با رئیس و معاون و کارشناسان کمیته امداد شهرستان  آستانه اشرفیه با اعلام این خبرگفت: با توجه به شکل گیری و تلاش های مرکز نیکوکاری سلطان سید جلال الدین اشرف (ع ) ، تاکنون اقدامات خوبی برای حمایت از محرومین  شهرستان برداشته است.

وی با اشاره به رویکرد مردمی این مرکز   و بهره گیری از خیرین و معتمدین جهت کاهش آلام محرومین منطقه افزود :  با تلاش های هیئت امنای  مرکز و حمایت های کمیته امداد  موفق شدیم با دریا فت ها و وجوهات جمع آوری شده  در راستای رفع نیازهای اساسی  نیازمندان  به مصرف برسانیم .

در ادامه این نشست  عباس رضوی و امینیان  رئیس و معاون کمیته امداد  آستانه اشرفیه  در خصوص واگذاری ۱۰ درصد صندوق  صدقات  شهرستان به این مرکز ،  فرهنگ سازی برای پرداخت الکترونیکی و یا به روش های نوین ، ثبت نام خیرین در سامانه مرکز ، واگذاری صندوق ها با برچسب های  ارائه شده ، پیاده سازی و چابک سازی  در بخش امور اداری و تخلیه صندوق ها از طریق ترغیب و تشویق مشترکین ، تهیه جهیزیه و…  گزارشی را ارائه داد.

گفتنی است که شهرستان آستانه اشرفیه  دارای ۳هزار و ۳۶۰ صندوق  صدقات با ۸ حوزه و ۱۷۵ بلوک  است  که نذورات مردم    جمع آوری و برای محرومین منطقه هزینه می شود .

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است