سه شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
9 ژانویه 2020 ، ساعت 17:12 370 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :57505
مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز اعلام کرد :

۶۲ واحد آموزشی از سوی خیرین مدرسه ساز در استان گیلان در دست اجرا است

مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز به هنگام بازدید از مقاوم سازی مدرسه دخترانه فاطمیه آستانه اشرفیه اعلام کرد : ۶۲ واحد آموزشی از سوی خیرین مدرسه ساز در استان گیلان در دست اجرا است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، بهمن یعقوبی  ضمن تبریک  حملات یگان موشکی سپاه به مزدوران تروریستی پنتاگون امریکا در عین الاسد و اربیل عراق  در پی شهادت سپبهد شهید قاسم سلیمانی گفت: تا کنون ۲۷۲واحد آموزشی با حمایت خیرین مدرسه ساز از سوی مجمع خیرین مدرسه ساز استان گیلان ساخته  و تحویل اداره کل آموزش و پرورش گیلان داده شده است  .

وی با بیان اینکه ۳۷ درصد از مدارس در حال ساخت از سوی خیرین مدرسه ساز  مربوط به شهرستان لاهیجان است افزود : برای مقاوم سازی مدرسه دخترانه فاطمیه که با مشارکت خیر مدرسه ساز سرکارخانم دکتر صالحه پیله چیان و تجهیز و نوسازی مدارس انجام گرفته نزدیک به ۴۰۰میلیون تومان هزینه شده است.

یعقوبی خیرین مدرسه ساز  شهرستان های تالش ، لاهیجان و لنگرود را از شهرهای پیشرو در امر مدرسه سازی نام برد و از همکاران اداری و آموزشی مدرسه  فاطمیه درخواست کرد که در نگه داری از واحد آموزشی نهایت دقت را به کار گیرند.

دکتر محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه  نیز از میر مسعودی رئیس و یعقوبی مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز درخواست کرد با توجه به مقاوم و زیبا سازی مدرسه فاطمیه نسبت به نصب تابلو و تعویض درب ورودی این واحد آموزشی  آستین همت را بالا زده  و آن را تاقبل از دهه فجر آماده و نصب کنند که قول مساعد در این خصوص داده شد.

در این بازدید رئیس  آموزش و پرورش  در خصوص نیازهای این واحد آموزشی و اقدامات سازمان تجهیز و نوسازی مدارس گیلان برای گسترش کلاس های درس  مطالبی را بیان کرد.

سپس فرماندار نماینده آستانه اشرفیه  و رئیس و مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز از مدرسه نوساز روستای لوخ که بخ پایان رسیده و در دهه مبارک فجر به طور رسمی افتتاح می شود بازدید کردند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است