پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
24 آگوست 2018 ، ساعت 20:06 1,423 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :43107
در هفته دولت در شهرستان آستانه اشرفیه ؛

۷۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار  آستانه اشرفیه  در پایان نشست کمیته برنامه ریزی این شهرستان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق گفت: در هفته دولت در شهرستان آستانه اشرفیه ۷۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

به گزار ش جلال شرق ،  رحیم حیدری  افزود :  در آئین افتتاح پروژه های هفته دولت در روز دوشنبه آبرسانی به ۱۲ روستای این شهرستان که  به شیوه بی –یو- تی  انجام گرفته است  وزیر نیرو  به همراه استاندار گیلان حضور بهم خواهند رساند

فرماندار آستانه اشرفیه در خصوص اولین نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان که با حضور دکتر قربانی  نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر برگزارشد  گفت: در این نشست با توجه به کارشناسی هایی که توسط  کارشناسان فرمانداری و ادارات شهرستان انجام گرفت  پروژه ها مورد بازنگری  قرار گرفت  و به تصویب رسید.

وی افزود : روسای ادارت  گزارشی  از پروژه های در دست اقدام را مطرح  و پروژه هایی که احتیاج به اعتبار گذاری در سال جاری داشت در این نشست  مطرح کردند.

فرماندار آستانه اشرفیه  با بیان اینکه در سال گذشته  حدود ۵۰ درصد اعتبار پیش بینی شده محقق شده است  اظهار کرد : امسال با توجه به کاهش اعتبار ات در سطح ملی  و استانی  و تقسیم کاری که انجام گرفته است  بنا است که این بودجه مصوب شده محقق شود .

حیدری با اذعان بر اینکه حدود ۱۶ میلیارد تومان اعتبار برای سال جاری اختصاص یافته است خاطر نشان کرد : انشاالله در صورت تحقق اعتبار پیش بینی شده  بتوانیم در وضعیت رفاه مردم  اتفاق خوبی بیفتد

فرماندار آستانه اشرفیه اظهار امیدواری کرد با  تخصیص ۶ میلیارد تومانی که به  پیمانکار پل کابلی داده شده است   امیدواریم تا پایان سال جاری بتوانیم این پروژه را به بهره برداری برسانیم.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است