یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
7 فوریه 2021 ، ساعت 18:44 493 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64569
در هشتمین روز از دهه فجر

۷ پروژه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی کشاورزی در آستانه اشرفیه به بهره برداری رسید

در هشتمین روز از دهه فجر۷ پروژه اقتصاد مقاومتی  و صنایع تبدیلی کشاو.رزی با اعتبار ۶۲ میلیاردتومان در آستانه اشرفیه به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، صبح امروز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان ، دو پروژه  شامل شرکت چای صادراتی گلابتون و  مبل سازی   در کارگاه صنعتی آستانه اشرفیه ویک پروژه صنایع تبدیلی کشاورزی فرآوری و بسته بندی بادام زمینی در آستانه اشرفیه  مورد بهره برداری  قرار گرفت .

فرماندار آستانه اشرفیه  در افتتاح یکی از پروژه های بخش کشاورزی با بیان اینکه ۳۳ پروژه با اعتبار ۱۱۹ میلیارد و ۴۲۷ میلیون تومان در دهه فجر افتتاح می شود اظهار کرد  : تجهیز ۶۶۰ هکتار از اراضی کشاورزی با اعتبار ۶ میلیارد تومان و آبیاری کم فشار  با اعتبار یک میلیارد تومان  و پروژه اقتصاد مقاومتی مرغ مادر با تولید ۳۰ هزار قطعه  در یک دوره از پروژه های مورد بهره برداری در هشتمین روز از دهه فجر در آستانه اشرفیه است.

گفتنی است در افتتاح پروژه ها علاوه بر فرزام صفت ، یونس رنجکش  مدیر کل سرمایه گذاری اقتصادی ، امام جمعه  ، معاون عمرانی و برنامه ریزی ، جمعی از مسئولین شهرستانی حضور داشتند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است