پنج شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین اخبار
23 می 2020 ، ساعت 18:09 241 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :60599
رئیس اداره ورزش و جوانان آستانه اشرفیه ؛

۸۵ میلیارد ریال پروژه های ورزشی در آستانه اشر فیه اجرا شده است

رئیس ادار ه ورزش و جوانان شهرستان آستانه اشرفیه در جمع روسای هیئت های ورزشی این شهرستان اعلام کرد : در سال ۹۸ بالغ بر ۸۵میلیارد ریال پروژه های ورزشی در شهرستان اجرا شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  فاطمه قاسمی که پیش از ظهر امروز در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سخن می گفت به اجرای همزمان دو پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال شهرهای آستانه  و کیاشهر با اعتبار ۶۴میلیارد ریال  اشاره کرد و آن ها را از مهمترین پروژه های این شهرستان نام برد

وی  افزود : ایجاد زمین مینی فوتبال با ۱۶میلیارد ، تجهیز و تعمیر استخر شنای الغدیر با ۴ میلیارد و تعمیر سکوهای  تماشاگران زمین ورزشی فوتبال شهید کروبی با یک میلیارد ریال  از پروژه های اجرا شده این شهرستان در سال گذشته بوده است.

تهیه  سه تخته تشک تاتامی و دو تخته تشک کشتی ، توزیع ۴ پکیچ کامل ورزشی روستایی شامل تور و توپ و کمک لوازم ورزشی به بیش از ۸۰ روستا ی شهرستان و اهدای ۴۷۰ بسته معیشتی  به نیازمندان توسط جامعه ورزشی شهرستان در دوران کرونا از دیگر اقداماتی بود که رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستانه اشرفیه از آن ها  نام برد.

قاسمی  ایجاد دیواره صخره نوردی با استفاده از ظرفیت استانی ، بسکتبال خیابانی شهرداری ، تنیس خاکی  در حال احداث خیرین هیات تنیس  را از دیگر فعالیت های همسو  اداراه ورزش و جوانان این شهرستان برای ایجاد بسترهای لازم ورزشی در این شهرستان نام برد.

در این نشست جمعی از روسای هیئت های ورزشی شهرستان  درباره چالش ها روبرو و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در راه ورزش و سوق دادن اسپانسرهای ورزشی برای حمایت از جامعه ورزشی  از دیگر مواردی بود که در این نشست مطرح شد.

دکتر محمد حسین قربانی نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی از دیگر مدعوین این نشست بود که به اقدامات ۸ ساله خود در حوزه ورزش پرداخت و از همه روسای ورزشی درخواست کرد با پشتکار برای توسعه ورزش شهرستان گام بردارند.

تقدیر از دکتر قربانی با اهدای تندیس منقش به عکس وی بخاطر حمایت های بی دریغ و تلاش های وی در حوزه ورزش  در طول ۸ سال نمایندگی وی از دیگر مواردی بود که در این نشست برگزارشد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. یک شهروندکیاشهر :

    خانم قاسمی صرفا پشت عملکرد موفق ورزشکارانی چون سارا بهمنیار قهرمان قایم شده و عملا هیچ تحرکی در زمینه های دیگر ندارد وایشون باید بدونه ک صرف حضور درجلسات فرمانداری و یا همراهی با نماینده و فرماندار عملکرد ایشون محسوب نمیشه و درکشاکش این عملکرد فوق العاده ضعیف بازهم #کیاشهر‌مظلوم‌است