پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
25 مارس 2018 ، ساعت 21:56 2,189 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39088
دکتر قربانی اعلام کرد :

۹۰ درصد سازه پل کابلی آستانه از لحاظ پایه ها ، خرید کابل و عرشه پل به اتمام رسیده است

نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر از پرداخت  ۳ میلیارد تومان مطالبات پیمانکار در آخر اسفند ماه سالجاری برای اتمام پل کابلی آستانه اشرفیه خبر داد

به گزارش جلال شرق ، دکتر قربانی  با بیان اینکه پل کابلی از مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان  است  گفت:  از ۱۱میلیارد و ۵۰۰ میلیون  تومان مطالبات پیمانکار ،  تاکنون  ۶ میلیارد آن تا پایان بهمن،  پیمانکار دریافت کرده بود  که ۳ میلیارد  تومان در پایان اسفند که به طور ویژه  از دکتر نوبخت برای پیمانکار گرفته شده است پرداخت کرده ایم.

وی با بیان اینکه  فقط ۲میلیارد و ۵۰۰میلیون از مطالبات پیمانکار باقی مانده است اظهار کرد:  تاکنون که در خدمت شما هستیم بالغ بر ۹۰ درصد سازه پل هم از لحاظ پایه ها و خرید کابل و عرشه پل به اتمام رسیده و ما تلاش می کنیم که در سال ۹۷ عملیاتی شود.

قربانی تاکید کرد : با توجه به آخر سال و اصرار ما بر پرداخت مطالبات پیمانکار برای گشایش در تسریع عملیات اجرای پل کابلی   و با همه دغدغه های مالی دولت مبلغ ۳میلیارد تومان به صورت نقدی نه به صورت اوراق در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه اظهار امیدواری کرد با کمک افکار عمومی و تلاش های مدیران  بتوانیم این پروژه بر اساس تعهدات دولت در سال ۹۷  به پایان تا هدیه ای برای مردم آستانه اشرفیه باشد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است