چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
23 می 2016 ، ساعت 19:56 1,918 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15215
فرماندار آستانه‌اشرفیه اعلام کرد :

فرماندار آستانه اشرفیه از راه اندازی پردیس سینمایی در شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری پس از نشست با معاون هنری اداره کل ارشاد اسلامی استان و شهر دار آستانه اشرفیه به خبرنگار جلال شرق گفت: بسترهای لازم برای دایر شدن پردیس سینما در آستانه اشرفیه فراهم شده است
وی افزود: طبیعتا جوانان ، نوجوانان و حتی افراد میانسال ما برای اینکه بتوانند از مراکز فرهنگی بهره ی لازم را ببرند طبیعی است که ما در شهرستان امکاناتی نظیر سینما ، تئاتر مراکز ورزشی و سایر مراکز تفریحی را داشته باشیم .
وی با بیان اینکه شهرستان آستانه اشرفیه ظرفیت خوبی از حیث فرهنگ عمومی دارد ولی باید مراکزی هم نظیر سینما دایر شود اظهار کرد: فضایی که برای سالن سینما یی ایجاد شده باید اصول ماده ی ۵ بر اساس شاخصه های استاندارد از جمله مسائل فنی و ایمنی در ان دیده شود تا یک سینمای خوب در شهرستان راه اندازی  و مردم بتوانند از این فضاها استفاده کنند .
فرماندار آستانه اشرفیه خاطر نشان کرد : برای این که ما نسل جوان و نوجوان خودمان را به سمت موضوعات مناسب هدایت کنیم نیاز است که زمینه های مناسب را برای این موضوع تدارک ببینیم و سینما هم یکی از آن مسائل است .
در این نشست شهردار آستانه اشرفیه دیدگاه شهرداری این شهرستان را در خصوص مسائل فنی سالن سینما و فراهم آوردن امکانات لازم به همراه مسائل ایمنی در جلسه مطرح کرد.
سید وحید فخر موسوی معاون هنری ارشاد اسلامی  گیلان  نیز گفت: : آستانه اشرفیه به دلیل این که یک شهر فرهنگی ، مذهبی دارای سابقه ی ویژه در کشور است به خصوص بچه های مستعدی که دارد و در عرصه ی فیلم و فیلم سازی و مردم هنردوستی که دارد نیازمند آن است که این اتفاق بی افتد .

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است