سه شنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۶:۳۲ 790 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :48325
فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه ،

کشف و ضبط ۲۰ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال کالای قاچاق در آستانه اشرفیه

فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه  از کشف و ضبط ۲۰ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال کالای قاچاق در آستانه اشرفیه  در سال جاری خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، سرهنگ عیسی روشن قلب با بیان این  خبر گفت: این کالاها شامل انواع سیگار ، انواع سوخت ، عتیقه جات ، سلاح شکاری ، لوازم خانگی  بوده است که در این راستا ۱۸۰ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی شهرستان معرفی شدند.

وی هم چنین از کشف و ضبط ۷۰  کیلو گرم انواع موادمخدر ، تریاک ، هروئین و   حشیش در ۱۱ ماه اخیر گفت: در این رابطه ۲۱ نفر قاچاقچی  دستگیر  و هم چنین  ۲هزار و۶۷۶نفر معتاد  از سطح شهرستان جمع آوری و تحویل کمپ شدند.

سرهنگ روشن قلب  با اشاره به فرا رسیدن چهارشنبه آخرسال  اظهار کرد :   بر اساس گزارش های مردمی وشناسایی  یک جوان ۲۳ ساله که مبادرت به توزیع انواع ترقه ها در شهرستان می کرد از وی بیش از ۵ هزار نوع ترقه کشف و ضبط شد.

فرمانده نیروی انتظامی از برقراری ۹هزار تماس با پلیس ۱۱۰ و عملیاتی شدن ۸۵ درصد آنها خبر داد و افزود :  در این شهرستان ۶۰۲فقره سرقت انجام گرفت  که ۹۵ درصد از سرقت های انجام شده شناسایی و ۵۱۲ نفر ازسارقان دستگیر و تجویل مراجع قضایی شدند.

وی هم چنین از توقیف یک هزار و ۹۲۰ دستگاه خود رو  و ۲هزار ۴۴۳ دستگاه موتور سیکلت  در این شهرستان طی سال جاری افزود:  نداشتن مدارک خود رو  ، داشتن پلاک قدمی ، نداشتن کلاه ایمنی و مخدوش بودن    پلاک و جریمه های رانندگی از عوامل توقیف خودرو ها بوده است

فرمانده نیروی انتظامی  در باره علت پلمپ ۱۰۱ واحد صنفی در این شهرستان گفت: تداخل صنفی ، نداشتن پروانه و رعایت نکردن الزامات دستورالعمل های  اماکن پلیس از دلایل اصلی پلمپ واحدهای صنفی بوده است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است