یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
12 نوامبر 2019 ، ساعت 07:18 511 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55992
سردار سرتیپ پاسدار مرحوم دڪتر محمدرضا (جمشید) بلوڪی مقدم؛

بانی مسجد و خیّری که تا لحظه مرگ کسی از باقیات و صالحات وی خبر نداشت

درپی درگذشت نابهنگام سردار سرتیپ پاسدار دڪتر محمدرضا (جمشید) بلوڪی مقدم گفت و گوی ڪوتاه با حسین داداشی یڪی از دوستان همرزم این پزشڪ ایثارگر انجام پذیرفت ڪه…..

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حسین داداشی با عرض تسلیت به جامعه پزشڪی ایران و مردم گیلان بویژه مردم آستانه اشرفیه و خانواده آن مجاهد و مبارز انقلابی گفت:. دڪتر بلوڪی مقدم یڪی از نیروهای انقلابی و خط امامی ڪشور ، محور مبارزین و انقلابیون شهر در مبارزات انقلاب اسلامی بود .

وی افزود : سردار سرتیپ پاسدار دڪتر محمدرضا (جمشید) بلوڪی مقدم به دلیل هوش و استعداد بالا جزو نیروهای نخبه ڪشور محسوب می‌شد و با شروع جنگ تحمیلی برای ساماندهی نیروهای بسیجی به سپاه پاسداران پیوست و مسوولیت بسیج سیستان و بلوچستان را عهده دار شد

داداشیبا بیان اینکه  در طول دفاع مقدس شاید حضور مستمر و خدمات فراوان بلوڪی مقدم در جبهه های نبرد بودیم ادامه داد: یڪی از ویژگی های دڪتر بلوڪی مقدم تواضع و فروتنی وی علی الرغم مسئولیت های بالا و مشغله پزشڪی بود و همواره در خدمات درمانی شهروندان اهتمام داشت و اهالی شهرستان بارها و بارها در مراجعات به ایشان اعلام رضایت داشته اند.

داداشی  درگذشت نابهنگام این سردار مجاهد و مبارز ضایعه بزرگی برای جامعه پزشڪی و ایثارگران ڪشور عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که خداوند منان و وهاب به خانواده ، دوستان و همرزمانش صبر و اجر عنایت فرماید.

وی در خصوص جزئیات مراسم پیکر وی گفت : پیڪر مطهر این یادگار دفاع مقدس سه شنبه از بیمارستان بقیه الله اعظم تهران به سمت شهرڪ شهید محلاتی تشییع و سپس به زادگاهش آستانه اشرفیه منتقل خواهد شد و صبح روز چهار شنبه ساعت ۱۰ صبح از جلوی ڪانون بسیج بسمت حرم مطهر آقا سید جلال‌الدین اشرف با حضور مردم ولایت مدار گیلان تشییع خواهد شد.

داداشی دلیل انتقال تدفین این رزمنده دلاور به مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام آستانه اشرفیه واقع در محله آبیاری اذعان کرد :  بانی ساخت این مسجد ، سردار بلوڪی مقدم بودند و ڪسی جز بستگان و افراد محدود مطلع نبودند و بخش عمده هزینه ساخت این مسجد را ایشان متقبل شده بودند.

وی افزود : مردم شهرستان بانی این مسجد را فرد خیر و نیکوکار گمنام می دانستند که با وصیت ایشان اینک قرار است پیکر پاک این عزیز سفر کرده در آن مسجد به خاک سپرده شود.

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است