چهارشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
3 فوریه 2020 ، ساعت 16:59 765 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58156

گزارش جلال شرق از رخدادهای سومین روز از دهه فجر در شهرستان آستانه اشرفیه+ تصاویر

 

در سومین روز از دهه مبارک فجر  ۱۵ پروژه از پروژه های به اتمام رسیده حوزه بخش بندر کیاشهر  با اعتباری  بالغ بر ۳۴میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان  مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، بخشدار بندر کیاشهر در آغاز مراسم افتتاحیه پروژه های این بخش در بازار دهسر ؛  دهه مبارک فجر را یکی از رویدادهای تاریخی و تاثیر گذار در کشور نام برد و گفت: دهه فجر یاد آور عزت وهویت  ارزشهای اسلامی  امام راحل و سر آغاز حکومت ارزشهای معنوی است.

مهندس حجت حاجی پور افزود :  در این بخش با استفاده ازظرفیت  بخش خصوصی و دولتی  ۱۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان  مورد بهره برداری قرار می گیرد که علاوه بر دو پروژه واحد مرغداری و تصفیه خانه که روز گذشته با حضور استاندار گیلان افتتاح شده است  بقیه پروژه از قبیل  آسفالت راه روستایی ، تقویت  شبکه برق روستایی ، افتتاح مجموعه ورزشی و بوم گردی روستای پایین رود پشت از دیگر پروژه های این بخش در دهه فجر است.

گفتنی است  پیش از ظهر امروز  فرماندار ، نماینده شهرستان ، مسئولین شهرستانی و جمعی از مردم منطقه در آئین افتتاحیه  المپیاد ورزشی بومی – محلی  که در سالن صالحین روستای دستک  برگزارشد حضور یافتند و رسما،  شروع مسابقات این دوره را افتتاح کردند .

تصاویر زیر در برگیرنده آئین افتتاحیه پروژه های بندر کیاشهر در سومین روز از دهه مبارک فجر را نشان می دهد

عکاس : محمد اکبری پور

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است