دوشنبه, ۶ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
3 فوریه 2020 ، ساعت 17:28 455 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58181
معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری آستانه اشرفیه اعلام کرد :  

۱۵۹ فقره سند مالکیت به صورت  رایگان در آستانه اشرفیه واگذار می شود

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری آستانه اشرفیه از واگذاری  ۱۵۹ فقره سند مالکیت جمعاً به ابعاد ۲۷هزار و ۲۲۳ متر مربع به صورت رایگان در آستانه اشرفیه خبرداد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، دکتر حمید رضائی لاکساری در گفتگو با جلال شرق با بیان این خبر گفت: همزمان با افتتاحیه پروژه های  شهرستان در چهارمین روز از دهه فجر با حضور وزیر ورزش   ، ۱۵۹ فقره سند مالکیت از مجموع ۵۰۰ فقره اسناد مالکیت بنیاد علوی  در راستای منویات مقام معظم رهبری در اختیار افراد واجد شرایط در شهرستان آستانه اشرفیه قرار می گیرد.

وی افزود :  این اسناد فردا صبح به صورت همزمان در سراسر کشور  و در یک ارتباط ویدئو کنفرانس که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استانه اشرفیه برگزار می شود از سوی رئیس بنیاد مستضعفان به ساکنین واجد شرایط در این شهرستان  که بیشتر مددجویان کمیته امداد ، بهزیستی  و افراد با کهولت سن و ناتوان در تامین معیشت  که جامعه هدف را تشکیل می دهند واگذار می شود.

رضائی لاکسری  ارزش ریالی  اسناد واگذار شده در شهرستان را ۲۰۲ میلیارد و ۸۱۱ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۳۴۷ ریال نام برد.

گفتنی است طی مراسم ویدئو کنفرانسی که فردار در شهرهای استان گیلان به طور همزمان برگزار می شود  ۵۰۰فقره سند مالکیت بعه ابعاد ۸۴هزار و ۶۳۳ متر مربع و به ارزش ۵۵۸ میلیارد و ۷۳۴ میلیون و ۴۹۸ هزار و ۴۳۱ ریال  به جامعه هدف واگذار می شود.

انتهای پیام

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است