یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
4 فوریه 2020 ، ساعت 20:30 644 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58224
با حضور وزیر ورزش و جوانان ؛

چمن مصنوعی زمین ورزشی کروبی آستانه اشرفیه مورد بهره برداری قرار گرفت

زمین چمن مصنوعی ورزشی شهید کروبی شهر آستانه اشرفیه همزمان با چهارمین روز دهه مبارک فجر با حضور وزیر ورزش و جوانان بهره برداری شد.

به گزارش پایگاه خبری جلال شرق ، رییس هیات فوتبال اداره ورزش و جوانان شهرستان آستانه اشرفیه نیز در حاشیه افتتاح این زمین چمن مصنوعی گفت: عملیات بازسازی این زمین ورزشی از تیرماه سال گذشته آغاز شد.

محمد خوشنود سطح اجرای چمن مصنوعی در این زمین ورزشی را ۸ هزار مترمربع اعلام و تصریح کرد: برای احداث چمن مصنوعی ورزشی این زمین ۳۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات نفت، کمیته برنامه ریزی و اداره ورزش و جوانان هزینه شده است.

وی همچنین گفت: در حال حاضر بیش از یک هزار نفر از ورزشکاران و علاقه مندان در ۱۰ باشگاه و مدرسه فوتبال این منطقه فعالیت دارند.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه نیز در این آیین اجرای طرح های ورزشی را در توسعه ورزش موثر خواند و افزود: توسعه ورزش ایجاد شور و نشاط اجتماعی را در بین اقشار مختلف مردم به همراه دارد.

یونس محمودی در ادامه به نقش ورزشکاران در توسعه ورزش اشاره و اظهار کرد: باید تلاش شود تا از ظرفیت های موجود در جهت توسعه ورزش در جامعه بهره لازم را ببریم.

وی ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات ورزشکاران و قهرمانان این شهرستان بر ضرورت حمایت از آنان تاکید کرد.

مسعود  سلطانی فر  وزیر ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح این طرح ورزشی با حضور در جمع ورزشکاران از گوشه هایی از فعالیت های ورزشی آنان و همچنین زمین ورزشی شهید کروبی آستانه اشرفیه بازدید کرد.

در این آیین  استاندار گیلان، جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، ورزشکاران و قهرمانان ورزشی حضور داشتند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است