پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
18 می 2020 ، ساعت 20:13 167 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :60502

اکنون زمان پاسخگویی است نه مظلوم نمایی!

جلال شرق ، پس از انتشار  یادداشتی از آقای یاسر سلیمانی نژاد با عنوان « آدم خوابیده رومیشه بیدارکرد ولی آدمی که خود شو به خواب زده …» اینجا بخوانید که اشاره به نوشته های آقای مرتضی صالحی با عنوان «  شورای شهر، نردبان مجلس نیست » اینجا بخوانید ، جوابیه ای از آقای صالحی به این دفتر تحریریه ارسال شده است که عین متن بازنشر می یابد .

لازم به گفتن است انتشار یادداشت بالا برتابنده دیدگاه  پایگاه خبری جلال شرق نیست و فقط جهت تنویر افکار عمومی و آزادی بیان و اندیشه انتشار یافته است.

********** پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق**********

یادداشتی از جناب آقای یاسر سلیمانی نژاد در دفاع از ابراهیم نجفی عضو شورای شهر آستانه اشرفیه منتشر شد که استدعا دارم پاسخ اینجانب را منتشر نمایید.

اکنون زمان پاسخگویی است نه مظلوم نمایی!

به نظر می رسد راهبردی که اطرافیان ابراهیم نجفی در پیش گرفته اند بیش از آنکه مبتنی بر گزاره های واقعی  باشد مبتنی بر عملیات روانی برای مظلوم نمایی در آستانه انتخابات است. چرا که انتظار است ایشان پس از سالها عضویت در شورای شهر نسبت به ارائه گزارش عملکرد خود اهتمام ورزد اما در کمال تعجب و در یک فرار رو به جلو دیگر مشاهده می کنیم که مظلوم نمایی جایگزین پاسخگویی شده است.

دلمان روشن است که مردم آگاه شهرستان آستانه اشرفیه در انتخابات پیش رو هنگام نوشتن نام کاندیدا در برگه رای به گذشته آنها و عملکردشان توجه خواهند کرد و اجازه نخواهند داد ۴ سال سرنوشت و آینده شهرستان در دست کسانی باشد که در دوران تصدی شان بر کرسی شورا چشم شان را بر فرصت سوزی ها بسته و با سکوت خود برای پسرفت این شهرستان ریل گذاری کردند.

در این مجال که ابراهیم نجفی دور از انتظار ظاهر شده است و نسبت به ارائه گزارش عملکرد خود اقدامی نمی کند فرصت را مناسب دیدیم تا بخشی از وعده های رنگارنگ ایشان در انتخابات سال ۹۶ را خدمت شهروندان عزیز و مخاطبان فهمیم پایگاه خبری جلال شرق تقدیم نمایم و قضاوت را به وجدان آگاه همشهریان عزیز واگذار کنم:

۱-احداث مجتمع تجاری اداری زمین جنب بانک صادرات معین جهت ایجاد درآمد پایدار و سرمایه گذاری درآمد حاصل از فروش مجتمع در پروژهای عمرانی با اولویت طرح توسعه حرم

۲- تخریب سرویس بهداشتی واقع در ضلع جنوبی حرم مطهر سید جلال الدین اشرف (ع) و احداث سرویس مدرن دوطبقه با حاشیه تجاری

۳-ساماندهی بافت فرسوده اطراف حرم مطهر سیدجلال الدین اشرف (ع) و ادامه سنگ فرش در قالب طرح باز آفرینی شهری

۴-ساماندهی دفع آبهای سطحی با اولویت آقاسید محمد (ع)، انهار منشعب ازحشمت رود در جنب مسجد اهل بیت عبوری ازمنطقه آقاسیدحسن، بعثت….

۵-طرح امکان سنجی و تهیه بسته سرمایه گذاری در طرفین سفید رود (پل تاپل) در محدوده شهری و ساماندهی مسیر

۶-آسفالت کمربندی جسیدان (از خیابان زندی تا پل بهمنیار)، تکمیل پل بهمنیار، ادامه تملک و آزادسازی از پل بهمنیار تا جاده کیاشهرو زیرسازی و آسفالت مسیر

۷-ادامه بازگشایی بلوار ابوذر به میدان فردوسی

۸-تهیه نقشه ترافیکی توسط مشاور مرتبط از شهر آستانه اشرفیه

۹-شهرداری الکترونیک (شفافیت عوارض)

۱۰-طرح تعریض خیابان از میدان شهید حسن دوخت تا دانشگاه پیام نور با رفوژ وسط و دفع آبهای سطحی

۱۱-ایجاد پارک محله در منطقه کورکاء و عبدالله آباد……

۱۲-تکمیل طرح چشم انداز ۵ ساله و ۲۰ ساله شهری آستانه اشرفیه

۱۳– تکمیل طرح باز آفرینی شهری با اولویت بقاع متبرکه

۱۴-تهیه طرح تعریض خیابان فردوسی توسط مشاورین ذیصلاح و عملیاتی کردن پروژه

۱۵-دعوت به سرمایه گذاری در بافت فرسوده شهری با تسهیلات ویژه

۱۶-انتخاب شهردار با ویژگی های -سلامت، مدیریت، تخصص (عمران-شهرسازی)

۱۷-تهیه طرح امکان سنجی ازحرم مطهرسیدجلال الدین اشرف (ع) تا حرم آقاسیدمحمد (ع) ومزارشهدا ودعوت ازبخش خصوصی جهت اجرای پروژه

هر یک از مخاطبان عزیز می توانند خود برآورد نمایند که چند درصد از وعده های آقای نجفی محقق شده است. به نظر می رسد فردی که موارد ۱۷ گانه فوق را وعده داده و در عمل بدان ناتوان بوده شانسی برای جلب اعتماد مردم نداشته باشد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
 1. مرتضی رهبر طارمسری :

  همه این دوستان با مظلوم نمایی به دنبال این هستند که خودشان را به جایگاه بالاتری برسانند و گرنه کسی از روی خدمت و دلسوزی ۳دوره عضو شورا نمیشود قطعا هدفهای دیگری را دنبال میکنند و ایرادی نداره فقط مشکل اینجاست که حرف راست را بیان نمیکنند

 2. Reza :

  چقدر وعده سر خرمن دادی آقا نجفی

 3. مرتضی :

  باسلام
  عنوان کنندگان چنین بحث هایی هرگز خداوندراناظربرقلم وتفکروبیانشان نمی دانند
  وهیچ وقت خدای آگاه به اموررادرنظرندارند.