یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
7 سپتامبر 2021 ، ساعت 12:52 344 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :66908

سومین نشست رسمی شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه برگزارشد

سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه که ۱۲مورد در دستورکار داشت با تاخیر ۳۰دقیقه ای دو عضو شورا و سرپرست شهرداری آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، در این نشست  ابتدا سید عباس نورحسینی از اعضای شورا درخواست کرد که سر ساعت در جلسه حضور یابند تا جلسات شورا با تاخیر شروع نشود .

در ادامه شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه وارد دستور شد  و طراحی و اجرای بازارطاقی برنج در خیابان طالقانی ،اجرای جدول گذاری میدان کیسم تاپل ۷۰۰متری، تکمیل پروژه محوطه آتش نشانی ، خاکبرداری محل دفن زباله ،لوله گذاری نهر عبدالله‌ آباد از طریق استعلام بها مورد بررسی قرارگرفت و مهندس علی کیا و مهندس خانم اسلامی درباره نکات فنی توضیحات لازم را ارائه دادند.

در ادامه درباره تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ساختمان جدید آتش نشانی،زیبا سازی آلاچیق های ورودی پارک ساحلی و نامه های دیگر مطروحه از جمله احداث سردخانه و بازارچه در میدان میوه و تره بار، معرفی سید مصطفی فلاح مرادی به کمیسیون معاملات از سوی شهرداری ،و مصوبات کمیسیون عمران مورد بررسی قرار گرفت ودرباره هریک تصمیماتی اتخاذ شد.

یکی از موضوعات پرچالش شورا درباره تخریب آلاچیق های ورودی پارک ساحلی بود به طوری که رئیس شورا با بیان اینکه ورودی پارک ساحلی به لات خانه تبدیل شده خواستار معلق شدن قراردادها از سوی شهرداری بعد از پایان قرار داد شد که در نهایت مقررشد طرح جامعی برای این کار تهیه و بعد از زیبا سازی  در اختیار متقاضیان  قرار گیرد.

در ادامه نادر پندیدن درخصوص سوال مقدادی که خواستار توضیح برای پاکی و نظافت شهر شد ،یکی از دلایل را شب کار بودن ۹۰درصد از نیروها و کمبود نیرو نام برد و مقدادی از مسئول خدمات شهری خواست با نلاش مضاعف تا رفع کاستی ها ،بر حسب ضرورت اقدام لازم را به عمل آورند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است