دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
4 تیر 1401 ، ساعت 10:41 318 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :70938

آئین تودیع و معارفه بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه برگزارشد

تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه در جلسه شورای اداری شهرستان آستانه اشرفیه  با شعرخوانی فرماندار در پایان با ترجیع بند معروف « این نیز بگذرد » برگزارشد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه  با بیان اینکه خدمت بی منت در سرلوحه مسئولین و روسای دستگاه ها است اظهارکرد :رسیدگی به امورات بخش و روستاها با توجه به اینکه بحران آب در فصول زراعی از اهم اقدامات بخشداران می باشد جز اولویت های ما در کاهش تنش آبی پیش روی است. .
حسین ذاکر استقامتی با اشاره به ظرفیت شهرستان آستانه اشرفیه که با وجود داشتن بارگاه آقاسیدجلال الدین اشرف و وجود سواحل ، تفرجگاه مردم از سراسر کشوراست گفت:   با آغاز فصل تابستان، اقداماتی به منظور خدمات رسانی در خصوص طرح سالم سازی  همزمان با سراسر استان در این شهرستان نیز انجام شده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان آستانه اشرفیه با اظهار به اینکه ۴۳۰ کیلومترلایروبی در طول سال زراعی جدید در شهرستان انجام شده است  ضمن تشکر از بخشداران گذشته و حال از زحمات فاطمه علیزاده بخشدارمرکزی شهر باوجود مشکلات فراوان در دوران کرونایی ، بحران آب و تعاملات با دهیار وشورای اسلامی روستا تقدیر کرد و به منظور تحقق فرمایش رهبر در به کارگیری نیروهای جوان ، ولایت مداری در امورات مختلف مرتضی رحیمی نژاد را به عنوان بخشدار مرکزی شهر معرفی کرد.

ابراهیم نجفی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه نیز با بیان اینکه بخشداران در حوزه مدیریتی خود به عنوان بازوان توانمند فرماندار می باشند گفت : مسئولیت در حوزه بخشداری دو چندان است و نیازمند این است که بخشداران در بخش به عنوان بازوان توانمند فرماندار ضمن احصاءمشکلات اقدام سریع نسبت به ر فع آن داشته باشند.

وی با اعلام رضایت مندی حداقلی مردم درخصوص آب رسانی مزارع از تلاش فرماندار ، بخشداران مرکزی شهرستان تقدیر و تشکر کرد وافزود : به منظور تحقق فرمایش مقام معظم رهبری در استفاده از جوانان مومن و انقلابی در پست های مدیریتی ضمن تشکر از فاطمه علیزاده در سمت بخشدار مرکزی ، آرزوی توفیق خدمت به مردم برای مرتضی رحیمی نژاد به عنوان بخشدار مرکزی داریم .

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شهر با تاکید به جذب اعتبارات از سوی مدیران دستگاه های اجرایی اظهار کرد : به منظور خدمات هرچه بیشتر و سریع تر جذب اعتبارات را از سوی رده مربوطه و همچنین دستگاه ها در حوزه اشتغال اقدامات جدی در دریافت تسهیلات داشته باشند .

وی ساماندهی ساخت و سازهای در سطح شهرستان را با تعرفه قانونی بلامانع دانست و خواستار جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجازی در سطح شهرستان شد.

فاطمه علیزاده بخشدار مرکزی اسبق نیز گزارشی از عملکرد ۱۸ ماهه خود ارائه داد.

در ادامه مرتضی رحیمی نژاد به عنوان بخشدارمرکزی شهر معارفه و از زحمات فاطمه علیزاده بخشدار اسبق تقدیر شد .

از حاشیه های این جلسه معارفه و تودیع ، خواندن  شعر « این نیز بگذرد» از سوی فرماندار در پایان جلسه معارفه و تودیع بوده است  چرا که «این نیز بگذرد »مثلی است که به اشاره به فانی بودن دنیا دارد و بر این دلالت می کند که همه شرایط چه خوب و چه بد همگی موقت هستند و شاعران زیادی چه متقدمین و متاخرین  از این ترجیع بند استفاده کردند و شاید کاربرد پایانی فرماندار اشارت به فانی بودن سمت و مسئولیت ها  اداری بوده است  که می خواست با این شعر حمایت خود را از عملکرد بخشدار مرکزی در زمان تصدی اش اعلام و اورا بدرقه کند

فیلم مراسم و شعرپایاتی فرماندار را در آپارات جلال شرق بینید

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است