پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۴۰
آخرین اخبار
10 بهمن 1401 ، ساعت 17:50 253 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :76026

آئین تکریم۲۰ نفر از«تاکسیران امین» حمل و نقل عمومی شهرداری آستانه اشرفیه برگزارشد

طی آئینی که پیش از ظهر امروز با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه ف مدیر عامل  تاکسیرانی شهری  در سالن اجتماعات شورای شهر این شهر برگزارشد از ۲۰ نفر  رانندگان حمل و نقل عمومی تاکسیرانی این شهر تجلیل شد.

به گزارش جلال شرق ، این آئین تکریم  که به همت سازمان مدیریت حمل و نقل عمومی شهر آستانه اشرفیه برگزارشد مجتبی شیرزاد جلالی با اشاره  به فعالیت چند دهه اخیر  تاکسیرانی در این شهرستان گفت: در این شهرستان ۲۲۷ دستگاه تاکسی درون شهری به ارائه خدمت به شهروندان مشغول می باشند که جا دارد از تمامی این عزیزان تقدیر و تشکر کنیم .

 

مدیر حمل و نقل عمومی شهرداری  آستانه اشرفیه افزود : علاوه بر تاکسیی های درون شهری ۳۷ دستگاه تاکسی بی سیم و ۹۷ دستگاه تاکسی خطی در سه محور آستانه به رشت – آستانه به لاهیجان و آستانه به سه راه رودبنه  و با نظارت این سازمان به شهروندان خدمت رسانی می کنند.

 

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر به چالش های فرا روی تاکسی رانان در خصوص سرعتکاه ها  درون شهری و چگونگی بهره مندی تاکسی ها از جایگاه سی – ان – جی  و رفع دغدغه های آنان مطالبی بیان کرد.

 

شهردار آستانه اشرفیه نیز به موضوع تصمیمات اخیر شورای ترافیک شهری  در خصوص یک طرفه کردن بعضی از خیابان های اصلی این شهر برای تسهیل تردد  اشاره کرد و گفت: از میدان حرم تا میدان معین  یک لاین اختصاصی برای عبور تاکسی های شهری اختصاص یافته و سه لاین برگشت از میدان معین تا میدان حرم به صورت یک طرفه برای خودرو هایی است که به داخل شهر می آیند.

علی مقصودی با اذعان به اینکه این طرح بر اساس ارائه  دیدگاه مشاورین  و آمار گیری ورودی خودرو به داخل شهر لحاظ شده است افزود : تمام خود رو هایی که از سمت لاهیجان به داخل شهر می آیند از ابتدای میدان حرم و عبور از سردار جنگل و دور زدن میدان ام الشهدا و میدان شهرداری به میدان معین وارد و از ان جا خروج می کنند و با لحاظ شدن یک طرفه بودن خیابان سردار جنگل  بار ترافیکی این خیابان نیز روان تر خواهد شد.

در ادامه جحمعی از تاکسیرانان به بیان مشکلات خود پرداختند و در پایان از ۲۰ تاکسیران امین با اهدای لوح ،  تقدیر شد

عکس : رضا همتی

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است