چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
28 آذر 1396 ، ساعت 20:22 2,480 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :35714
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گیلان:

آب‌رسانی به شیوه B.O.Tبرای اولین بار در حوزه روستایی آستانه‌اشرفیه شکل گرفت

 

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گیلان اعلام کرد : آب‌رسانی به شیوه B.O.Tبرای اولین بار در حوزه روستایی آستانه‌اشرفیه شکل گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق ،  فرماندار آستانه‌اشرفیه در دیدار مدیرکل آب و فاضلاب روستایی گیلان با وی که عصر امروز در دفتر فرمانداری انجام گرفت با اشاره به عدم تعهدات پیمانکار آب‌رسانی به مناطق روستایی این شهرستان گفت پیمانکار با توجه به تعهدات مکرر از تفاهم‌نامه‌ها سرپیچی کرده است

رحیم حیدری بابیان اینکه تاکنون با نشست‌های متعدد تلاش شده است که این پروژه در دهه فجر سال گذشته و یا هفته دولت افتتاح شود ولی پیمانکار تاکنون اصول اولیه کارهای خود را انجام نداده است.

وی با اشاره به عدم اجرای عملیات نصب دریچه‌های آب  اظهار کرد : نباید پیمانکار به‌صرف اینکه اجرای پروژه را به شیوه B.O.T انجام می‌دهد  همه حرمت مسئولین شهرستان را با تبعاتی که به وجود آمده است شکسته شود .

مهندس محب علی رنجور با اشاره به دغدغه‌های  مسئولین شهرستان برای رضایتمندی مردم  گفت: ما به‌عنوان نماینده دولت در کارهای اجرایی ، نگاه ما به این سمت است که عوامل پیمانکار خدماتی را که انجام می‌دهند مسائل اجرایی را تحت شعاع قرار ندهند.

وی بابیان اینکه اولویت اول ما این است که پیمانکار و هرکسی که در بخش خصوصی ورود کرده است نباید فضایی اجرایی را تیره‌وتار کند افزود : همه ما در کنار دیگر مسئولین اجرایی هستیم و دولت در راستای آب‌رسانی به روستاها سنگ تمام می‌گذارد .

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گیلان با تأکید بر این‌که دولت برای اولین بار برای آب‌رسانی به این شیوه  ردیف ملی تعریف کرد اظهار کرد ک بحث B.O.T برای اولین بار در حوزه روستایی شکل گرفت و این شیوه یک ظرفیت مثبتی بود  که برای اولین بار در آستانه‌اشرفیه اجرا شد.

رنجور با اشاره به کاستی‌های که در اجرای این شیوه وجود دارد  افزود ک ازآنجایی .که این قرارداد به‌صورت ملی بسته می‌شود و اداره کل به‌عنوان یک کاتالیزور عمل می‌کند و پیمانکار نیز در مناقصه‌ای اجرای آب‌رسانی را برعهده‌گرفته است.

گفتنی است  اعضای شوراهای  اسلامی روستاهای امیرهند بالا و پایین ، تالش محله ، تاسنده و گیلده بالا و پایین  طی نشستی با نماینده و فرماندار شهرستان ضمن اظهار گله‌مندی از عدم اجرای  تعهدات پیمانکار آب‌رسانی روستایی ، خواستار تسریع  برای پایان عملیات آب‌رسانی و آماده شدن مسیر تردد روستائیان برای روکش و آسفالت جاده روستاهای خود شدند

 

:

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است