پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
21 اکتبر 2015 ، ساعت 11:03 589 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4912

آخرین جزییات تیراندازی دزفول/حصول پیشرفت‌هایی درشناسایی عاملان حادثه

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به اطلاعات خوبی در زمینه شناسایی عاملان تیراندازی دزفول دست یافته ایم گفت: تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.

به گزارش جلال شرق ، عباس پاپی زاده بالنگان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره آخرین جزییات حادثه تیراندازی دزفول گفت: به اطلاعات خوبی در زمینه شناسایی عاملان این تیراندازی دست یافته ایم.

نماینده مردم دزفول در مجلس از بیان جزییات بیشتر در این زمنیه اجتناب کرد و افزود: آنچه در مورد این حادثه اهمیت دارد لزوم دستیابی به نتیجه نهایی است و بیان جزییات بیشتر در حال حاضر ممکن است در روند رسیدگی به  این حادثه  خللی وارد کند.

وی با اشاره به اینکه در اتفاق جمعه شب دزفول دو نفر شهید شده اند،گفت: یک خودرویی درمقابل یکی از تکایای خیابانی عزاداری دزفول متوقف می شود؛اقدام به تیراندازی کرده و دو نفر شهید و دو نفر مصدوم می شوند.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: تحقیقات درباره حادثه تیراندازی به هیات عزاداری در شهر صفی آباد همچنان از سوی نیروهای امنیتی و انتظامی ادامه دارد.

حجت الاسلام صادق ابوهلال،رییس دادگستری شهرستان دزفول نیز دوشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع این حادثه، دستگاه قضایی به منظور سرعت عمل در رسیدگی و کمک به شناسایی و مجازات عوامل بازپرس ویژه ای برای این پرونده در دادسرای دزفول تعیین کرد و نیروهای امنیتی اطلاعات بدست آمده در این رابطه را به صورت مستقیم در اختیار بازپرس ویژه قرار می دهند.

وی افزود:با تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی اطلاعات خوبی در رابطه بدست آمده و چند مظنون نیز دستگیر شده اند ضمن اینکه این پرونده به طور ویژه در دست پیگیری است و به محض اینکه اطلاعات به مرحله نهایی رسید از طریق رسانه ها به اطلاع مردم رسانده می شود.

رییس دادگستری دزفول همچنین ارتباط عوامل این جنایت با دشمنان خارجی را تایید کرد و گفت: در این حادثه دو تن از عزاداران حسینی مظلومانه کشته شدند و دو نفر دیگر مصدوم گردید.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است