چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۹:۱۰
آخرین اخبار
3 آبان 1394 ، ساعت 18:05 561 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :5420
لاهوتی خبرداد:

آخوندی مهمان کمیسیون عمران‌مجلس/ بررسی تصرفات و زمین خواری اراضی شرق و غرب تهران

عضوکمیسیون عمران مجلس از حضور وزیر راه و شهرسازی درجلسه فردای کمیسیون متبوعش خبرداد و گفت: بررسی تقاضای تحقیق و تفحص شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در دستور کار کمیسیون قرار دارد.

به گزارش جلال شرق ، مهرداد بائوج لاهوتی با تشریح جلسه این هفته کمیسیون عمران مجلس با اشاره به حضورآخوندی وزیرراه و شهرسازی درجلسه فردا ( دوشنبه) گفت: دو موضوع در مورد شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور مطرح است که یک موضوع تقاضای تحقیق و تفحص از این شرکت است، که در دستور کار کمیسیون قرار دارد.

نماینده مردم لنگرود درمجلس شورای اسلامی،با اشاره به اجرای ماده ۲۳۶، بیان کرد: براساس این ماده اگر نماینده مجلس از تخلفی اطلاع یابد می‌تواند،تقاضای رسیدگی و ارجاع آن را به قوه قضاییه داشته باشد که بررسی نهائی تقاضای ماده ۲۳۶ نمایندگان درخصوص پروژه راه‌آهن مشهد –گرگان بررسی خواهد شد.

وی افزود: همچنین دفتر مقام معظم رهبری در نامه‌ای به ریاست مجلس، رسیدگی به موضوع تصرفات اراضی شرق و غرب تهران خواستار شده بودند که دکترلاریجانی این موضوع را به کمیسیون عمران مجلس ارجاع داده بودند که آن را بررسی خواهیم کرد.

لاهوتی بیان کرد:همچنین وزیر راه و شهرسازی به سوالات نمایندگان مجلس درمورد مشکلات حوزه‌های انتخابی پاسخ خواهند داد.

عضوکمیسیون عمران مجلس نمایندگان سوال کننده را شهروز افخمی نماینده ملکان،حلیمه عالی نماینده زابل، هادی قوامی نماینده اسفراین، محمد حسن آصفری نماینده اراک، موید حسینی صدر نماینده خوی، غلامرضا اسدالهی و محمدسعید اربابی نماینده همدان عنوان کرد./

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است