چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۵۲
آخرین اخبار
3 خرداد 1395 ، ساعت 14:46 418 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15187
فرمانده نیروی انتظامی گیلان :

آزاد سازی خرمشهر گوشه ای از واقعه عاشورا به تصویر کشید/ ترفندهای دشمن به دلیل هوشیاری دستگاه های اطلاعاتی به چند هزار کیلومتری آن سوی مرز های کشیده شده است .

فرمانده انتظامی استان گیلان با توجه به سوم خرداد و فتح خرمشهر گفت: آزاد سازی خرمشهر گوشه ای از واقعه عاشورا به تصویر کشید
به گزارش جلال شرق ، سردار محمد رضا میر حیدری ظهر امروز در گفتگو اختصاصی با جلال شرق  با تبریک سوم خرداد ، روز مقاومت با بیان اینکه مردم ما مردم مقاومی هستند گفت : اگر خیانت و کمک سران کشورها به رژیم بعث عراق انجام نمی گرفت شما مطمئن باشید که خرمشهر هیچگاه سقوط نمی کرد .

وی به خیانت هایی پشت جبهه توسط مسئولین وقت که باعث سقوط خرمشهر شد اشاره کرد و افزود : ماه ها مقاومت مردم در مقابل رژیم سرتاپا مسلح بعث عراق نشان از ایثار و رشادت ملت ایران بود.
سردار میر حیدری با اشاره به این نکته که صدام مدعی بود که اگر جمهوری اسلامی خرمشهر را فتح کند کلید بصره را در اختیار وی خواهد گذاشت خاطر نشان کرد : دشمن با توجه به پشتیبانی تسلیحاتی که از سوی کشورهای غربی و سران نالایق عربی از او انجام می گرفت بر این باور بود که فتح خرمشهر امکان پذیر نخواهد بود .
فرمانده نیروی انتظامی گیلان تصریح کرد : ملت ایران با دست های خالی ، رشادت و ایثار با آزاد سازی خرمشهر پیروزی خون بر شمشیر را اثبات کرد و گوشه ای از واقعه ی عاشورا را نشان داد.
وی به دیوار دفاعی و تجهیزاتی به جا گذاشته دشمن در آزاد سازی خرمشهر اشاره کرد و یاد آور شد: با رشادت رزمندگان اسلام و انهدام گسترده تجهیزان و نیرو ها ، فتح بزرگ برای نظام و انقلاب شکل گرفت و این نشانگر قدرت ، قوام جمهوری اسلامی ، مجاهدت و رشادت رزمندگان را ثابت کرد .
سردار میرحیدری اظهار امیدواری کرد در جهت تثبیت رشادت ها ، ایثار گری ها ی شهدا ، ملت و جانبازان گام برداشته و ادامه دهنده ی راه آن ها باشیم
وی ضمن توصیه به نسل جدید انقلاب گفت: مبادا که در جامعه ی ما ،دسیسه های دشمن در تغییر فرهنگ دینی رسوخ پیدا کند و نگاه و باور های ما را تغییر دهد و هنجار ها به ناهنجاری ها مبدل شود و فردای قیامت مدیون خون شهدا باشیم .
سردار میرحیدری با توجه به آغاز هفته اطلاعات و تبریک این هفته به سربازان گمنام ایران اسلامی به ارتش و اطلاعات ۲۰ میلیونی امام در سال ۵۸ اشاره کرد و اظهار کرد : مردم ما نقش اول را در انقلاب دارند و ما باید مفتخر باشیم که دستگاه اطلاعاتی کشور ما در بین دستگاه های اطلاعاتی کشورهای منطقه و بین المللی از درایت و هوشیاری ویژه ای برخوردار هستند.
وی افزود : وقتی نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ما ریگی ملعون را از چند هزار پا از آسمان به زیر می کشند و به میز محاکمه می برند و وادار می کنند که پاسخ گوی جنایات خود باشد نشان از قدرت اطلاعاتی کشور ماست.
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه همه تلاش استکبار برای بر هم زدن نظم امنیت کشور است یاد آور شد : امروز همه ترفندهای دشمن به دلیل هوشیاری دستگاه های اطلاعاتی ، مردم  و نیرو های مسلح به چند هزار کیلومتری آن سوی مرز های  کشیده شده است .
سردار میر حیدری تصریح کرد : امروز ایادی خود ساخته استکبارجهانی ، گریبان خود آن ها را گرفته است و تاوان جنایت و توطئه ی خود را پس می دهند و همه ی این ها حاکی از مجاهدت و رشادت های فرزندان این آب و خاک اعم از دستگاه ها ی اطلاعاتی و نیرو های امنیتی و مسلح است .
وی در پایان خاطر نشان کرد : عصر امروز با حضور در اداره ی کل اطلاعات استان ضمن تقدیر و تجلیل از زحمات و رشادت های سربازان گمنام امام زمان نشستی نیز با پلیس اطلاعات و حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی استان خواهیم داشت تا از عزیزان خودمان در نیروی انتظامی تجلیلی داشته باشیم

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است