پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
16 نوامبر 2015 ، ساعت 15:56 1,596 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6426
فرماندار آستانه اشرفیه :

آستانه اشرفیه خود را برای یک انتخابات قانونمند با حضور حداکثری مردم آماده کرده است.

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست اداری پیش از ظهر دوشنبه با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی پیش رو بر اساس قانون گفت: در قانون انتخابات برای افراد بدون مرتکب شدن خلاف اداری و قانونی ، ظرفیت‌های خاصی وجود دارد که باید از این ظرفیت بهره برد.
به گزارش جلال شرق ، حسین اسماعیلیان حضور حداکثری مردم را در یک انتخابات قانونمند ضروری و مهم دانست و اظهار کرد :با استفاده از همه سلایق سیاسی و با تکیه‌بر قانون ، تلاش ما بر پایه‌ی حضور حداکثری مردم در انتخابات است و خروجی آن به‌عنوان منتخب مردم هرکسی باشد باید به آرای مردم تمکین و تعظیم کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه مردم ما مطمئن باشند که ستاد انتخابات محلی برای حفظ آرا و آرمان‌های انقلاب است افزود : ما مجریان انتخابات باید حفاظت و صیانت از امانت مردم را سرلوحه کار خود قرار دهیم .

IMG_0704

وی تصریح کرد: اگر در عرصه انتخابات دخالتی داشته باشیم آسیبی بر پیکره انقلاب و نظام است و در این راستا هرکسی در هر سطوح باشد ، دخالتی در آرای مردم داشته باشد خیانت به مردم و آرمان‌های امام کرده است.
وی به تهیه مقدمات دولت برای یک انتخابات سالم در شهرستان آستانه‌اشرفیه اشاره کرد و ادامه داد: زیرساخت‌ها و رفع نواقص موجود در برپایی انتخابات فراهم‌شده و آموزش‌های لازم برای کارشناسان در حال برگزاری است و تجهیزات موردنیاز انتخابات هم فراهم‌شده است و شهرستان آستانه‌اشرفیه خود را برای یک انتخابات قانونمند مردم آماده است.
فرماندار آستانه‌اشرفیه به رفتارهای شبهه‌ناک و دخالت در اجرا از سوی بعضی از افرادی که در عرصه انتخابات فعالیت می‌کنند اشاره کرد و گفت: ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی با تمام ظرفیت قانونی خود رصد روزانه خود را در عرصه انتخابات داشته و به بعضی از داوطلبان انتخابات مذاکراتی داده‌شده است.
وی از داوطلبان عرصه انتخابات خواست با استفاده از ظرفیت قانونی برای حضور حداکثری مردم و با دریافت اخذ مجوز می‌توانند در مجامع دانشگاهی و حتی مجامع عمومی نشست‌هایی را برگزار کنند.
اسماعیلیان در بخش‌های دیگر به مانور دفاع از کوی و برزن توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آستانه‌اشرفیه و مشارکت ادارات و نهادها در اجرای مانور و برگزاری تجمع بزرگ اربعین حسینی مطالبی را بیان کرد.

IMG_0673

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است