چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۹:۱۱
آخرین اخبار
5 مهر 1394 ، ساعت 13:33 971 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3467
اسماعیل همایونی:

آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه تعامل خوبی با نیروی انتظامی دارد

به گزارش جلال شرق ، رئیس اداره آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه در نشست مشترک برنامه‌ریزی نیروی انتظامی این شهرستان در هفته ناجا که در اتاق مدیریت اداره آموزش‌وپرورش برگزار شد گفت: آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه تعامل خوبی با نیروی انتظامی دارد
اسماعیل همایونی اظهار کرد: ارتباط مستمر این اداره با نیروی انتظامی باعث شده است که ما بتوانیم بسیاری از مسائل مبتلابه اجتماعی را از طریق کارشناسان نیروی انتظامی به دانش آموزان انتقال دهیم.

IMG_6520
وی با تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی به کارکنان خدوم و حافظان امنیت شهرهای کشور افزود: با توجه به هجوم فرهنگی غرب و نفوذ عوامل سودجو سوداگران مرگ در مدارس در اشاعه تفریحات کاذب نیازمند همکاری پیوسته نیروی انتظامی برای آشنایی دانش آموزان با انواع مواد مخدر و مضرات آن شد.
در این نشست رئیس پیشگیری نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه گفت: بخشی مهمی از برنامه‌های هفته نیروی انتظامی اختصاص به بخش فرهنگی دارد که در طول این هفته تلاش می‌شود که خدمات نیروی انتظامی نسبت به شهروندان مضاعف گردد.

IMG_6525
سرگرد نوروز شعبانی افزود: بازدید دانش آموزان از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، کلانتری‌ها و پاسگاه های نیروی انتظامی و سیر رسیدگی به مراجعات مردمی، اسلحه‌شناسی و حضور همیاران پلیس در صبحگاه مشترک از برنامه‌های است که جهت آشنایی بیشتر نیروهای دانش‌آموزی تدارک دیده‌شده است.
وی خواستار شناسایی مدارس آسیب‌پذیر و خانواده‌های مشکل‌دار برای پیشگیری از موارد احتمالی شد و اظهار داشت: برپایی کلاس‌هایی آموزشی در ارتباط با مسائل آموزشی و موردنیاز خانواده‌ها و حضور کارشناسان اجتماعی برای رفع آسیب‌های احتمالی و فراهم نمودن امکانات بهتر برای دانش آموزان از برنامه‌های نیروی انتظامی است.

IMG_6528
در این نشست سروان هادی احمد خانی مسئول روابط عمومی ناجای آستانه‌اشرفیه درباره آیتم‌های هفته نیروی انتظامی و سروان کاظمی درباره برپایی همایش همیاران پلیس و بازدید از شهرک ترافیکی گزارشی را ارائه دادند.
هفته نیروی انتظامی در شهرستان آستانه‌اشرفیه از ۱۱ مهرماه با اجرای مراسم صبحگاه مشترک آغاز و در روز جمعه ۱۷ مهر با حضور کارکنان نیروی انتظامی در نماز جمعه به پایان می‌رسد.

IMG_6527 IMG_6532

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است