چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۲:۴۷
آخرین اخبار
24 آبان 1401 ، ساعت 15:39 225 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :74103
فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه؛

آموزش و پرورش برای دانش آموزان ، و والدین جنگ ترکیبی و دشمن شناسی را تبیین کند

فرماندار آستانه اشرفیه  درجلسه گرامی داشت هفته بسیج که  در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد گفت :آموزش و پرورش برای دانش آموزان ، و والدین جنگ ترکیبی و دشمن شناسی را تبیین کند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، حسین ذاکر استقامتی ؛فرماندارشهرستان آستانه اشرفیه دراین جلسه با اشاره به بیانات حضرت امام‌خمینی(ره) که بسیج لشکر مخلص خداست ؛ تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی را از برکات و الطاف الهی دانست .

وی با تاکید به انتقال فرهنگ بسیج به تمامی نسل به نقش آفرینی بسیج در تمامی بحران ها چون دفاع مقدس ،سازندگی ، محرومیت زدایی ، حوادث مترقبه ،مبارزه با ویروس کرونا، تنظیم بازار ،قرارگاه اقتصاد مقاومتی اشاره داشت .

نماینده عالی دولت در شهرستان آستانه با بیان اینکه نسل جوان نیازمند تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است از آموزش و پرورش به عنوان نهاد تعلیم و تربیت خواست با برنامه های فرهنگی برای دانش آموزان ، و والدین جنگ ترکیبی و دشمن شناسی را تبیین کنند .
وی با بیان اینکه آستانه اشرفیه ۱۶۹ شهید بسیجی دارد گفت :دستگاه های اجرایی بالاخص دانشگاه ها و آموزش و پرورش ، بسیج ورزش کاران کلاس ها ، اتاق و مسابقات را به نام شهدای مدافع حرم و امنیت نام گذاری کنند .

استقامتی همچنین با اشاره به فضا سازی شهر و روستا از سوی شهرداران و بخشداران به مناسبت هفته بسیج یادآور شد جشنواره های مختلف و برنامه های فرهنگی با محوریت روستا به همت دهیاران و نظارت بخشداران برگزارشود .

درادامه جلسه سرهنگ پاینده؛ جانشین فرماندهی سپاه شهرستان با اعلام اینکه شعار هفته بسیج ؛ «بسیح خدمتگذارملت ایران» است از روسای دستگاهای اجرایی خواست تا برنامه های تحولی و فرهنگی خود را ارائه دهند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است