یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۲۶
آخرین اخبار
3 آذر 1398 ، ساعت 19:47 470 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56357

آموزش ۳۰۰ نوآموز قرآنی در ۲۲ کانون قرآنی شهری و روستایی آستانه اشرفیه

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی آستانه اشرفیه اعلام کردکه در ۲۲کانون قرآنی شهری و روستایی ۳۰۰نوآموز قرآنی آموزش یاد گیری قرآن را در سطوح مختلف فرا می گیرند که از این تعداد ۱۰ خانه قرآنی ، در روستا است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حجت الاسلام محمد امیری عصر امروز در نشست با رسانه ها با بیان اینکه این شهرستان دارای ۴۰ مربی و آموزشیار قرآنی دارد افزود : در این شهرستان در هر هفته ۳۰ جلسه آموزش قرآن در سطوح محتلف در حال برگزاری است.
وی تعداد حافظان کل قرآن در شهرستان را دو نفر و تعداد افرادی که ۱۵ جزء قرآن را حافظند ۴ نفر نام برد و اظهار کرد : در این شهرستان ۱۵۲ نفر مداح و ۶۵ هیئت مذهبی ثبت شده است که مناسبت های مذهبی را در شهرستان پوشش م یدهند.
وی تعداد روحانیون شهرستان را ۸۲ نفر نام برد که از این تعداد ۴۰ نفر در مساجد شهر و روستا و ۲۴ نفر در ادارات به اقامه نماز می پردازند و ۸ روحانی نیز به صورت دائم و پاره وقت در روستا مستقرهستند که به امور مذهبی مردم می پردازند.
حجت الاسلام امیری اشاعه اسلام ناب و ترویج اخلاق اسلامی در آحاد جامعه به ویژه نسل جوان را از وظایف سازمان تبلیغات اسلام یبرشمرد و گفت: فراهم کردن شرایط و زمینه های مناسب برای افراد تاثیر گذار فرهنگی و هنری و دریافت پیشنهادها برای عرضه آثار فرهنگی دینی و مذهبی در دستور کار سازمان تبلیغات اسلامی است .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است