پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۵۵
آخرین اخبار
6 بهمن 1401 ، ساعت 19:17 184 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :75945

اجرای طرح مشارکت اجتماعی زنان با همکاری شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه

طرح مشارکت اجتماعی زنان به همت موسسه رهپویان آستان آرامش در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه برگزارشد .

به گزارش جلال شرق، دراین نشست علیرضا پاکدل مسئول آموزش اداره فنی و حرفه ای شهرستان اعلام آمادگی خود را درخصوص برگزاری کارگاه های آموزشی رایگان در رشته های مختلف اعلام کرد.

وی افزود: ضمن برگزاری کارگاه های آموزشی در خود اداره فنی و حرفه ای مربیان بصورت سیار در روستاهای همجوار به منظور بهره مندی همه بانوان در کارگاه آموزشی حضور خواهند داشت .

زهرا صداقتی؛مسئول موسسه رهپویان در این نشست نیز هدف طرح را ورود به محلات و شناسایی مسائل ومشکلات ویژه بانوان وارائه راهکارهای برای حل مشکلات ورفع آسیب ها بیان کرد.

در ادامه نماینده محلات گزارشی از عملکرد خود اعم از شناسایی آسیب ها ، اولویت بندی و ارائه راهکارهای عملی به منظور رفع آن را مطرح کردند.

عمده ترین مشکلات محلات به دلیل وجود آسیب ها اجتماعی چون اعتیاد مشکلات اقتصادی وسرپرستی خانواده ازسوی بانوان مطرح شد که که موسسه رهپویان با همکاری شورای اسلامی و رایزنی اداره فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت در صدد رفع مشکلات اقتصادی با برگزاری کارگاه آموزشی و ایجاد مشاغل خانگی می باشد .

حسن حبیب پور ؛ریس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه ضمن حمایت از بانوان این موسسه اعلام آمادگی خود را در راستای حمایت از مشاغل خانگی و توسعه و ترویج صنایع دستی بیان کرد و افزود: شورا و شهرداری اسلامی شهرستان ضمن فراهم کردن بسترهای آموزشی با همکاری اداره فنی و حرفه ای شهرستان درخصوص بازار فروش نیز با برپایی نمایشگاه های اقتصادی و بازارچه ویژه مشاغل خانوادگی در فواصل مختلف چون پارک ساحلی ، بوستان مادر، بازار محلی شهرستان و…. آماده خدمت به مردم بویژه بانوان و صاحبان مشاغل خانگی می باشد .

در پایان از دو بانوی موفق در حوزه مشاغل خانگی وفعالیت اقتصادی تجلیل بعمل آمد .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است