پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۸:۵۳
آخرین اخبار
15 اسفند 1401 ، ساعت 17:25 224 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :76993
به مناسبت نوزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

طرح “کتابخانه گردی” در آستانه اشرفیه اجرا شد

به مناسبت نوزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح “کتابخانه گردی” از امروز دوشنبه به مدت ۲ روز در کتابخانه عمومی اهل بیت علیهم السلام شهرستان آستانه اشرفیه آغاز شد.

به گزارش جلال شرق،خسرو آرنگ ؛ فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه به مناسبت فرارسیدن ۱۷ اسفند ؛نوزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از کتابخانه عمومی اهل بیت علیهم دیدار بعمل آورد .
نماینده عالی دولت در شهرستان از بخش نسخ خطی ، نمایشگاه صنایع دستی ، نمایشگاه آرشیو روزنامه اطلاعات ، سالن مطالعه و قفسه های موضوعی کتابخانه بازدید کرد.

گفتنی است با اشاره به اینکه سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی مطابق تقویم کشوری ۱۷ اسفند هر سال است، امسال به دلیل اینکه روز ۱۷ اسفند مصادف با نیمه شعبان و تعطیل رسمی است برنامه‌های نهاد کتابخانه های عمومی به ۲ روز زودتر موکول شده است.

در طرح کتابخانه گردی که از امروز آغاز شده است ،مسئولان و تمام اقشار جامعه می توانند از کتابخانه های عمومی بازدید کرده و علاوه بر عضویت رایگان در کتابخانه با فعالیت‌ها و برنامه‌های این نهاد عمومی و مردمی بیشتر آشنا شوند.

آستانه اشرفیه دارای یک کتابخانه مرکزی و سه کتابخانه در دو بخش آستانه اشرفیه و بندر در کیاشهر؛کتابخانه امیرالمومنین ع چهارده ، کتابخانه۲۲بهمن بندرکیاشهر و شهدای دهنه سر سفیدرود می باشد.

خبرنگار:هما اکبری     دبیر:حسام لطفی نژاد

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است