پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۲۹
آخرین اخبار
18 دی 1394 ، ساعت 20:21 2,352 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8772
نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر خبر داد:

اجرای پرورش ماهیان درقفس با اشتغالزایی ۱۲۰ نفر در بندر کیاشهر

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر از اجرای عملیات پرورش ماهیان درقفس با اشتغال زایی ۱۲۰ نفر در بندر کیاشهر خبر داد.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، محمد حسین قربانی به هنگام بازدید از محل اجرای پروژه ماهیان درقفس دراسکله صیادی بندر کیاشهر گفت: بحث پرورش ماهیان در قفس یکی از استراتژی های شیلات در سطح کشور است که با مشارکت بخش خصوصی بتوانیم پرورش ماهیان در قفس را در بندر کیاشهر اجرایی کنیم .
وی اجرای طرح پرورش ماهیان در قفس را دارای دو ویژگی برشمرد و اظهار داشت : به دلیل کاهش ذخایر ماهیان خاویاری و استخوانی در دریای خزر بناچار باید به سمت پرورش ماهیان در قفس روی آورده و هم چنین با اجرایی چنین طرح هایی در کشور می توانیم اشتغال مولود ایجاد کنیم .

IMG_7962
وی با بیان اینکه با اجرای این طرح ۱۲۰ نفر جذب کار می شوند افزود : ما باید از ظرفیت های بخش خصوصی در بندر کیاشهر استفاده کنیم و تعهدی که سرمایه گذار به ما داده است اینکه در جذب نیرو برای اشتغال زایی از جوانان مستعد بندر کیاشهر استفاده شود.
قربانی مرحله اول اجرای طرح را ۲۴ قفس در منطقه بندرکیاشهر نام برد و یاد آور شد : در اجرای این طرح ۲۰ تن ماهی استخوانی در بازده زمانی ششماهه تولید و به بازار عرضه می شود .
و ی خاطر نشان کرد : این پروژه می تواند فضای خوبی برای تامین منابع پروتینی در کشور و هم چنین کاهش برداشت ذخایر ماهیان خزر موثر باشد.

IMG_7948

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است