یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۲:۰۹
آخرین اخبار
21 مهر 1394 ، ساعت 18:08 1,094 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4427

اخطار و معرفی به دادگاه دو واحد متخلف در آستانه اشرفیه

رئیس اداره محیط زیست شهرستان آستانه اشرفیه اعلام کرد : یک واحد پسماند خانگی به دلیل عدم رعایت زیست محیطی و ریختن زباله به رودخانه به دادگاه معرفی شد.
ابراهیم غلامی به خبرنگار جلال شرق گفت: بر اساس گزارش های مردمی مبنی بر تخطی یک واحد پسماند خانگی در روستای تجن از توابع بخش مرکزی استانه اشرفیه از مقرارت زیست محیطی و عدم تمکین نامبرده ، با جمع آوری اسناد وتشکیل پرونده فرد متخلف به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
وی افزود : یک واحد رستوران در روستای امشل که شبانه مبادرت به ریختن پسماند و زباله های رستوران به رودخانه می کرد با گرفتن اخطار کتبی به جمع آوری زباله از سطح رودخانه تمکین کرد .
ابراهیم غلامی هم چنین از گشت مشترک هیئت نظارت و کنترل برواحدهای فعال شن و ماسه خبر داد و افزود : این گشت مشترک با همکاری منابع طبیعی ، جهاد کشاورزی ، آب منطقه ای ، صنعت ، تجارت و معدن و محیط زیست تشکیل شده است برای حفظ بیت المال و انفال تشکیل شده است .
وی با بیان اینکه این هیئت مناطق کشل آزاد سرا ، امشل ، کیسم ، چهارده و گاچا را در برنامه های خود داشت تاکنون یک واحد فعال در بخش شن و ماسه تخلف کرده و پرونده در حال تکمیل شدن و ارجاع به دادگاه است.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است