سه شنبه, ۸ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۳:۲۷
آخرین اخبار
3 خرداد 1395 ، ساعت 08:21 1,925 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15145
شجونی در جشن نیمه شعبان در آستانه اشرفیه :

ادیان به مهدویت اعتقاد دارند و حضرت مهدی(عج) ذخیره خداوند است.

عضو جامعه روحانیت مبارزه تهران گفت: ادیان دیگر به مهدویت اعتقاد دارند و حضرت مهدی(عج) ذخیره خداوند است.ت

به گزارش جلال شرق ، حجت‌الاسلام جعفر شجونی امشب در جشن بزرگ نیمه شعبان در حرم مطهر شهدای این شهر با ابراز رضایت از برگزاری این جشن، اظهار کرد: در آستانه‌اشرفیه مکان دین و فرهنگی با برکتی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه دار و ندار این دنیا حضرت مهدی(عج) است، به دوران زندانی شدن خود در ۶۰ سال پیش همراه با شهید نواب صفوی اشاره کرد و گفت: مام ادیان الهی در انتظار ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) هستند.

عضو جامعه روحانیت مبارزه تهران با اشاره به اینکه تمام ادیان الهی منتظر ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) هستند، تصریح کرد: ادیان مسیحیت و یهودیت منتظر مهدی(عج) هستند.

وی ادامه داد: هیچ‌کدام از ادیان و احزاب مدارکی که ما شیعیان داریم را ندارند زیرا ما منتظر حضرت مهدی(عج) هستیم و خداوند در قرآن می‌فرماید اراده ما بر این است که مستضعفان و پابرهنه‌ها صاحبان زمین شوند.

شجونی با تصریح بر اینکه خداوند تمام انسان‌ها را آزمایش می‌کنند، افزود: نظام دارای آفت‌هایی است و چهار آفت در نهج‌البلاغه برای نظام‌ها بیان شده و علی(ع) فرمود ظلم به مردم، بلند کردن بیت‌المال مسلمانان، فامیل‌ بازی و رشوه، از آفت‌های نظام‌ها است.

وی با اشاره به اینکه رژیم طاغوت بدترین شکنجه‌ها را علیه انقلابیون به‌کار برد، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و فرعون زمان از بین رفت و پابرهنه‌ها بالا آمدند و گردن‌کلفت‌ها پایین رفتند.

عضو جامعه روحانیت مبارزه تهران به اهمیت وجود ولایت فقیه اشاره کرد و گفت: خداوند نعمت ولایت فقیه را به ملت ایران داده و اراده خداوند بر این است که پابرهنگان صاحبان زمین باشند.

وی آمریکا را احمق‌تر از منافقان خواند و یادآور شد: منافقان اذعان دارند که بیش از ۱۷ هزار نفر را در ایران ترور کردند اما آمریکا اعلام کرده منافقان را از لیست تروریست‌ها خارج کرده، بنابراین آمریکا احمق‌تر است.

شجونی به تشکیل وهابی‌ها توسط انگلیس اشاره کرد و متذکر شد: اکنون آمریکا از وهابیون حمایت می‌کند و احمق‌تر از آمریکا خانمی است که به دیدن وهابی‌ها رفته است.

وی با تصریح بر اینکه حتی رضا شاه نیز جرأت حمایت از وهابی‌ها را نداشت، خاطرنشان کرد: برخی آقازاده‌ها تیشه به ریشه نظام می‌زنند و این در حالی است که ملت ما جان و مال خود را فدای انقلاب کرده‌ است اما عده‌ای می‌خواهند انقلاب را فدای خود کنند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است