دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
16 خرداد 1395 ، ساعت 21:16 1,721 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15806
امام جمعه آستانه اشرفیه در نشست مردم دهستان کیسم با مسئولین شهرستان :

ارائه خدمت بهتر به مردم باعث عزت نظام اسلامی ما خواهد بود

امام جمعه آستانه اشرفیه در نشست عصر امروز مردم دهستان کیسم با مسئولین این شهرستان  گفت:  ارائه خدمت بهتر به مردم باعث عزت نظام خواهد بود.

به گزارش جلال شرق ، حجت الاسلام ساجدی با بیان همدلی و همراهی بین مسئولین شهرستان در ارائه خدمت به مردم اظهار کرد : ما باید به نکات قوت خود و تقویت آنها بکوشیم و نقاط ضعف و کاهستی ها را کاهش  و بهبود ببخشیم .

وی افزود : در تعامل مردم با مسئولین ، انتظار این است که مسئولین در برطرف کردن تمامی مشکلات مردم تلاش کنند ولی با توجه به اقتضا و امکانات موجود برطرف کردن همه آنها مقدور نیست ولی همه مسئولین تلاش خود را انجام خواهند داد.

امام جمعه آستانه اشرفیه اظهار امیدواری کردکه در سایه اتحاد و دست به دست دادن مردم و مسئولین بتوانند در ارائه خدمت بهتر  تلاش خود را انجام دهند.

در این نشست فرماندار آستانه اشرفیه با طرح این نکته که نگاه دین ، پیامبر اسلام ، ائمه معصومین ، امام راحل و مقام معظم رهبری  اعتماد به مردم بوده است گفت: نقش و اهمیت مردم و خدمت گذاری به آنان از توجهات امام و رهبری بوده است.

رحیم حیدری با بیان اینکه اگر مشکلاتی در دهستان کیسم وجود دارد مردم با صداقتی که دارند آن را مطرح تا در صدد رفع آن بر آییم افزود : موضوع اشتغال از موضوعاتی است که در دستور کار شهرستان و استان است .

وی یاد آور شد : اشتغال به معنای تمرکز در شهرها نیست بلکه مردم و خانوارهای روستایی نیز می توانند با اشتغال زایی و رونق کسب و کار در خانه به اقتصاد خود و جامعه کمک کنند.

در این نشست مسایل مربوط مرکز خود اشتغالی دهستان کیسم ، تیر برق معابر ، طرح هادی روستایی ، تعریض پل جاده سر کیسم ، اسفالت بعضی از مناطق و کوجه ها توسط رئیس شورای اسلامی دهستان کیسمنو یکی از روحانیون منطقه مطرح گردید.

در این نشست علاوه بر امام جمعه و فرماندار ، روسای ادارات راه ، مسکن و شهرسازی ، آبفار ، بنیاد مسکن ، آموزش و پرورش ، فرمانده سپاه پاسداران واحد آستانه ، جانشین فرماندهی ناجای شهرستان و… حضور داشتند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است