چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۰۱
آخرین اخبار
13 آذر 1394 ، ساعت 10:38 1,060 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :7595
حسین داداشی:

اربعین آستانه‌اشرفیه کم‌نظیرترین مراسم عاشورایی گیلانیان بوده است.

مدیر اجرایی ستاد اربعین آستانه‌اشرفیه با اشاره به حضور پرشور مردم عزادار این دیار در اجتماع بزرگ عاشورایی اربعین حسینی شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: اربعین آستانه‌اشرفیه کم‌نظیرترین مراسم عاشورایی گیلانیان در سال جاری بوده است.
به گزارش جلال شرق، حسین داداشی ضمن تقدیر و تشکر از همه متصدیان مراسم اربعین حسینی اظهار کرد: با توجه به شرایط جوّی و بارندگی، مردم ولایتمدار و عاشقان اهل‌بیت عصمت و طهارت به‌ویژه سرور سالار شهیدان حسین بن علی (ع) با پاهای پیاده خود را به حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف رسانیدند و با حضور چشمگیر خود، حماسه‌ای کم‌نظیر عاشورایی را رقم زدند.
رئیس هیئت‌های مذهبی شهرستان آستانه‌اشرفیه با تأکید بر این‌که این مراسم در شبکه‌های سرا سری و بین‌المللی، بازتاب بسیار گسترده‌ای داشته است افزود: مردم ولایتمدار و شهیدپرور آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر و روستاهای تابعه و جای‌جای گیلان در این مراسم حضور داشتند تا چنین حماسه‌ای بزرگ را خلق کنند که شایسته چهارمین شهر مذهبی کشور باشد.
رئیس هیئت‌امنای حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع) از تلاش‌های بی‌وقفه صداوسیمای گیلان و همه مدیران شهرستان به‌ویژه از مداحان و ذاکران اهل‌بیت که نقش به سزایی در برپایی این مراسم داشته‌اند تقدیر و تشکر کرد.
حسین داداشی از عزم و حمیت مردم دهستان‌های چهارده، کیسم و روستاهای تابعه آن، نبی دهکا و نقره ده دهسر، لنگرود، لاهیجان و…. که با پای پیاده از آغازین صبح روز اربعین حرکت کردند تا خود را به جمع عزاداران اربعین حسینی این شهرستان برسانند سپاسگزاری کرد.

IMG_4974 IMG_4688 IMG_4317 IMG_4268 IMG_4253 IMG_4243 IMG_4210 IMG_4132 IMG_4100 IMG_4108

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است