سه شنبه, ۸ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۳:۴۸
آخرین اخبار
12 بهمن 1394 ، ساعت 16:58 683 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9749
حجت‌الاسلام ساجدی در حرم مطهر شهدا :

ارزش‌های اسلامی ، اخلاقی و انسانی باید در جامعه محقق شود

حجت‌الاسلام محمد ساجدی پیش از ظهر امروز در حرم مطهر شهدای آستانه‌اشرفیه و در جمع روسای ادارات و نهاده این شهرستان گفت:باید ارزش‌های اسلامی ، اخلاقی و انسانی در جامعه محقق شود.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه امام علیه فرهنگ طاغوت و رژیم پهلوی مبارزه کرد افزود : انقلاب با صدها هزار شهید به پیروزی رسید تا همه ارزش‌های طاغوت در جامعه نفی گردد.
وی افزود : وقتی مقصد حرکت یک قیام برای خدا باشد ، نرسیدن به مقصد نه اینکه انسان‌های مؤمن را مأیوس نمی‌کند بلکه باصلابت درراه رسیدن به هدف پایمردی نشان می‌دهد هرچند آنان تبعید شوند و ایثار جان کنند به‌طوری‌که شهدا با نثار خون خود این مسیر را باز کردند .
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه به استقبال امام در ۱۲ بهمن سال ۵۷ و بدرقه پرشور مردم در وفاتش اشاره کرد و یادآورشد : همانطوری که امام در آغاز ورودش به ایران در کنار قبورشهدای بهشت‌زهرا حاضر و در پایان نیز در کنار شهدای بهشت‌زهرا آرمید دارای یک پیام بود و آن اینکه مقام شهدا را ارج بگذاریم و خود در مسیر شهدا گام برداریم .
حجت‌الاسلام ساجدی در پایان ادامه داد: ا امروز به گلزار شهدا آمدیم تا به آنان بگوییم که به آرمان شما وفاداریم و د نبال رو اهداف و ارزش‌های الهی و اسلامی شهدا هستیم .
در این مراسم پس از گل‌باران و عطرافشانی حرم مطهر شهدا ، رحیم حیدری فرماندار آستانه‌اشرفیه طی سخنان کوتاهی ضمن گرامی داشت ایثار و گذشت شهدای دوران انقلاب و شهیدان آرمیده در گلزار شهدا ، آغاز سی و هشتمین سال پیروزی فجر انقلاب را بر همه ملت ایران ، مسئولین نظام و مردم فهیم این شهرستان تبریک گفت.

IMG_0446 IMG_0456 IMG_0471 IMG_0472 IMG_0473 IMG_0477 IMG_0482 IMG_0489 IMG_0492 IMG_0506 IMG_0526 IMG_0532 IMG_0533 IMG_0546

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است