چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۹:۰۰
آخرین اخبار
11 شهریور 1394 ، ساعت 18:29 917 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2234

از نخبگان دانش‌آموزی وبرترین‌های کنکور ۹۴ آستانه‌اشرفیه تقدیر می‌شود

رئیس آموزش پرورش آستانه‌اشرفیه عصر امروز در نشست ستاد تجلیل از نخبگان این شهرستان گفت: باید تلاش کنیم با فراهم آوردن امکانات بهتر آموزشی، انگیزه حضور نخبگان دانش‌آموزی را برای ادامه تحصیل در این شهرستان فراهم‌سازیم.
به گزارش خبرنگارجلال شرق ، اسماعیل همایونی حضور فعال دانش آموزان نخبه را در مدارس این شهرستان انگیزه‌ای برای پیشرفت تحصیلی دیگر دانش آموزان نام برد و یادآور شد: در تلاش هستیم که سال‌به‌سال دانش آموزان ما در کنکور سراسری از موفقیت بیشتری برخوردار بوده و دارای رتبه بهتری باشند.

IMG_3977
وی تصریح کرد: برای کسب رتبه‌های بیشتر و برتر در گروه‌های مختلف کنکور سراسری باید انگیزه‌ها را در دانش آموزان این شهرستان بالا ببریم و تقدیر از دانش آموزان نخبه حداقل پاداشی است که ما به‌عنوان متولیان آموزشی باید به تلاش‌های آنان ارج گذاریم.
رئیس آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه هدف از تشکیل این جلسه را تشویق و تقدیر از دانش آموزان این شهرستان نام برد که در کنکور سراسری و مدارس تیزهوشان دارای رتبه‌های علمی در سطح استان و کشور شدند.
وی ادامه داد: برای من جای تأسف است که چرا این شهرستان نتواند ازلحاظ رتبه‌های علمی جایگاه خود را در استان و کشور بهتر ارتقا دهد و متأسفانه به دلیل نبودن مدارس استعدادهای درخشان و تیزهوشان در این شهرستان، نخبگان دانش‌آموزی ما به دیگر شهرهای هم‌جوار می‌روند.
رئیس آموزش پرورش کیاشهر نیز در این نشست گفت: اولین نگاه هر مسئول فرهنگی آن است که در جهت اعتلای خواندن و نوشتن که از برنامه‌های اولیه و ذاتی هر انسان است با تمام وجود تلاش کند تا به سمت جامعه‌ای مبتنی بر دانا محوری حرکت کنیم.

IMG_3980
ناصر رحیمی نژاد افزود: ما واژه‌ی دهکده‌ی جهانی را زیاد شنیدیم و این قضیه مشکل نیست که دانش آموزان بندر کیاشهر در آستانه‌اشرفیه درس بخوانند یا برعکس و مهم این است که هر شخص در هرجایی درس می‌خواند باید هویت خود را حفظ کند.
و ی ادامه داد: باید آنچه به‌عنوان سرمایه درونی این شهرستان است در جهت توسعه و علم باشد و اعتقاد ما بر این است که هیچ اتفاقی در جامعه‌ای نمی‌افتد مگر اینکه به آن جامعه، علم راه پیدا کند.
رحیمی نژاد تصریح کرد: ما باید امروز دانش‌آموزانی را که دارای ضریب هوشی بالا و استعداد درخشان هستند شناسایی کنیم و بتوانیم تقدیر و تشکر از آنان به عمل بیاوریم زیرا بر این باور هستم که اگر فرهنگ قدردانی از دانش آموزان و دانش‌آموختگان لحاظ شود در درازمدت بازخورد آن را خواهیم دید.

IMG_3967
در این نشست جمعی از روسای دانشگاه و کارشناسان امور آموزشی دیدگاه‌های خود را برای تشویق و ادامه تحصیل نخبگان در دانشگاه‌های این شهرستان مطالبی را بیان کردند.
IMG_3968 IMG_3971

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است