یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۰۱
آخرین اخبار
13 آذر 1398 ، ساعت 21:59 1,340 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56637

از ۱۶۴ برگزیده علمی، فرهنگی و ورزشی دانش آموزی بندر کیاشهر تجلیل شد + تصاویر

طی آئینی که پیش ازظهر امروز در سالن فرهنگی دکتر حسابی برگزارشد از ۱۶۴ برگزیده علمی، فرهنگی و ورزشی دانش آموزی مدارس بندر کیاشهر تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، رئیس آموزش پرورش بندر کیاشهر هدف از برگزاری همایش  تجلیل از دانش آموزان را در راستای توسعه چشم انداز سند تحول آموز ش و پرورش نام برد

ناصر رحیمی نژاد ضمن  تقدیر  از دانش آموزان برگزیده مدارس بندر کیاشهر افزود : این دانش اموزان  طی یک سال آموزشی در ابعاد مختلف مسابقات فرهنگی و علمی اعم از احکام ، قرآن ، نهج البلاغه ، هنرهای تجسمی ، مفاله و داستان نویسی ، شهر و تحقیق و پژوهش و در المپیادها ی مدارس و مسابقات ورزشی در رشته های مختلف مشارکت داشتند  و حائزکسب رتبه شده بودند  که تجلیل از آنان زمین ساز ارتقای توسعه دانا محوری و شایسته سالاری در جامعه خواهد شد .

نماینده مردم آستانه اشرفیه نیز در این همایش گفت: امروز داشتن نیروهای جوان ، خلالق در بستر آموزش و پرورش و دانشگاه ها ازنشانه های توسعه است.

دکتر محمد حسین قربانی افزود : اگر ما نتوانیم بستر مناسب برای جوان خلاق خود فراهم کنیم در هیچ یک از مراحل توسعه درجامعه موفق نخواهیم شد.

وی با بیان اینکه هر مسیر توسعه لازمه آن عبور از شهرهای بزرگ نیست خاطر نشان کرد : در سال تحصیلی جدید دانشگاه های کشور بیش از ۶۸ درصد دانشجویان پذیرفته شده در رشته های پزشگی از شهر های منطقه ۲ و ۳ کشور بودند .

قربانی افزود : علیرغم توسعه دانشگاهی در ایران ، ولی متاسفانه بستر اشتغال برای جوانان ما فراهم نشده است و ایجاد اشتغال نیز به خلاقیت شما جوانان کشور بستگی دارد که در این راه باید گام بردارید.

درپایان این همایش که امام جمعه ، رئیس شورای اسلامی شهر و دبیران و فرهنگیان بندر کیاشهر حضور داشتند  از ۱۶۴ برگزیده دانش آموزی مدارس دختر و پسر بندر کیاشهر با اهدای لوح از آنان تجلیل شد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است