سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
21 اکتبر 2015 ، ساعت 12:01 1,195 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4928

استاندار گیلان از پدر ومادر شهیدان کریم و رحیم آذر ذرتشت عیادت کردند/دکتر نجفی استاندار گیلان با دکتر ساجدی امام جمعه دیدار کردند

استاندار گیلان که به منظور عیادت از پدر و مادر شهیدان آذر زرتشت به آستانه اشرفیه سفر کرده بود با امام جمعه این شهر نیز دیدار کرد.

به گزارش جلال شرق ،  دکتر محمد علی نجفی در دیدار با امام جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره به نقش روحانیت در بصیرت افزایی و آگاهی بخشی در جامعه تصریح کرد : بیان موفقیت‌های کشور در عرصه‌های داخلی و بین المللی نقش موثری در افزایش امید و بالندگی جامعه ایفاء می‌کند.

استاندار گیلان با اشاره به نقش محوری روحانیت در موفقیت و توسعه جامعه تصریح کرد: مطمئناً سخنان علما و روحانیون  از طریق تریبون های عمومی  نظیر نماز جمعه نقش موثر و کلیدی در رشد معنوی و بالندگی جامعه ایفاء خواهد کرد.

وی همچنین  از حمایت‌های روحانیون  از خدمات دولت تدبیر و امید قدردانی کرد .

استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت حفظ محیط زیست در جامعه تأکید کرد و افزود : رعایت حقوق شهروندی و حفظ مسائل زیست محیطی در جامعه از جمله نکات مهمی به شمار می‌رود که باید با فرهنگ سازی صحیح و اصولی در جهت تحقق بیش از پیش آن تلاش کنیم.

امام جمعه آستانه اشرفیه نیز در این دیدار تقویت حوزه علمیه، تبلیغات فرهنگ دینی و فرهنگ عمومی را از جمله اولویت های کاری خود برشمرد و خواستار کمک مسئولین در این راستا شد .

حجت الاسلام  والمسلمین ساجدی با اشاره به موفقیت دولت در موضوع هسته‌ای اظهار داشت : این موفقیت با حمایت و هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب و کار جهادی و شجاعانه رئیس جمهوردر راستای منافع ملی و مصالح نظام صورت پذیرفته است .

DSC00085

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است