پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۶:۳۶
آخرین اخبار
25 مرداد 1394 ، ساعت 00:37 1,661 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1552
با حضور حجت الاسلام دکتر محمد ساجدی :

استخر شنای الغدیر آستانه‌اشرفیه به بهره‌برداری رسید

استخر شنای الغدیر آستانه‌اشرفیه به بهره‌برداری رسید
استخر شنای الغدیر آستانه‌اشرفیه با حضور حجت الاسلام دکتر محمد ساجدی امام‌جمعه استانه اشرفیه ، دکتر محمد حسین قربانی نماینده مردم شهرهای استانه و بندر کیاشهر و رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان عصر شنبه به بهره‌برداری رسید.
به گزارش سرویس  ورزشی جلال شرق ، در این مراسم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستانه‌اشرفیه گزارشی را از روند اجرایی و بازسازی استخر شنای الغدیر ارائه داد.

 

IMG_2285
حجت‌الاسلام دکتر محمد ساجدی امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در مراسم بهره‌برداری استخر الغدیر ضمن قدردانی از مسئولین شهرستان و استان گفت: سرمایه‌گذاری در بخش ورزش همگانی و قهرمانی علاوه بر ایجاد روحیه نشاط برای جامعه می‌تواند بخشی از مشکلات جزایی را نیز برطرف نماید.

IMG_2297
قربانی نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر نیز با اشاره به نگاه ویژه مجلس به ورزش در سطح کلان کشور در سال گذشته گفت: ۱۰ درصد تبصره ۲۲ ماده ۱۸۰ در اختیار ورزش این شهرستان قرار گرفت و امسال امیدواریم مبلغ ۸۲۰ میلیون تومان از همین محل در اختیار ورزش این شهرستان قرار دهیم.
وی افزود: امروز در ورزش شهرستان شاهد یک تحول عظیم هستیم و از سال ۹۲ که به دنبال رفع مشکلات ورزش این شهرستان به‌ویژه زمین ورزشی بودیم تاکنون ۳ وزیر را برای عدم امکانات موجود در ورزشگاه این شهرستان برای بازدید آورده‌ایم.

IMG_2264
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش را تأثیرگذار نام برد و گفت: در ورزش هر میزان سرمایه‌گذاری کنیم به نفع جامعه ورزشی و جوانان ما خواهد بود.
استخر شنای الغدیر که در سال ۱۳۷۵ احداث‌شده بود و در سال ۱۳۸۴ مورد بهره‌برداری قرارگرفته بود در سال ۹۱ برای بازسازی و مرمت تعطیل وبا اعتبار ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال با زیر بنای هزار و ۲۱۶ متر به بهره‌برداری رسید.

IMG_2248IMG_2301 IMG_2303 IMG_2316  IMG_2319

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است