شنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۲:۰۱
آخرین اخبار
23 دی 1394 ، ساعت 16:00 2,961 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8906
در جلسه تودیع و معارفه فرماندار آستانه اشرفیه :

اسماعیلیان با دسته گل از فرماندار جدید آستانه اشرفیه استقبال کرد.+تصاویر

در جلسه معارفه و تودیع فرماندار آستانه اشرفیه که لحظاتی پیش با حضور استاندار گیلان برگزار شد حسین اسماعیلیان با انداختن یک حلقه گل برگردن رحیم حیدری از وی در سمت فرماندار آستانه اشرفیه استقبال کرد.
به گزارش جلال شرق ، حسین اسماعیلیان طی سخنان کوتاهی گفت:این جلسه اجرای قانون است همان طوری که با یک جمله آمده است و با یک جمله هم رفت.
وی به توسعه زیر ساخت ها در بخش گاز، آبرسانی ،گاز و راه روستایی اشاره کرد و افزود:اقداماتی که در بخش پروژه های این شهرستان که در دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرد در طول ۳۶سال بی سابقه است.

اسماعیلیان با بیان اینکه همه این تلاشها مدیون حمایت های دولت است با اشاره به انتخابات ۷ اسفند افزود : هیئت اجرایی شهرستان بر اساس محور قانون توانسته است فضای انتخاباتی شهرستان را شورانگیز و امیدواریم در فرایند مشارکت مردم جشن بگیریم و در کنار آنها باشیم .

IMG_8271
در ادامه امام جمعه آستانه اشرفیه با کنایه از تاخیری که در جلسه شورای اداری افتاده بود با عذر خواهی ضمنی از حاضران جلسه با طرح این سوال که شاخص های نمره دادن به حوزه عملکردی مدیران ما من فکر می کنم به سامان نباشد گفت: اگر مردم از ما راضی باشند ، خدای مردم نیز از ما راضی خواهد بود.
حجت الاسلام محمد ساجدی از خدمات شایسته حسین اسماعیلیان در زمان تصدی فرمانداری تقدیر و تشکر کرد و درباره حیثیت افراد در جایگاه حقوقی و حقیقی سخنانی را بیان کرد .
نماینده مردم آستانه اشرفیه نیز با انتقاد از کسانی که در صددند که خدمات نظام را کوچک جلوه دهند گفت: بعضی ها نمی توانند توسعه شهرستان را ببیند و دلهایشان مریض است و کلنگی که اخیراً برای کلینک تخصصی شهرستان باحضور رئیس علوم پزشگی بر زمین زده شد ادعا دارند که ۲۰ سال پیش زده شده است.

استاندار گیلان نیز در ادامه مراسم گفت: آرامش و امنیت موجود در استان، موجب شده تا فضای توسعه هرچه بیشتر در گیلان فراهم شود.
محمدعلی نجفی با بیان اینکه استان گیلان از هرگونه فضای شکنندگی به دور است، افزود: ارتقاء شاخص های مختلف توسعه گیلان یکی از اهداف مهمی بود که در دولت تدبیر و امید با جدیت پیگیری شد.
نجفی با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید فضای کسب و کار در گیلان به شرایط خوبی رسیده، اظهار داشت: در این زمینه، گیلان مقام بسیار خوبی را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

IMG_8245
وی با اشاره به کاهش نرخ بیکاری در گیلان طی دو سال عمر دولت یازدهم، رفع مشکلات بیکاری را از اهداف و سیاست های مهم دولت تدبیر و امید دانست و گفت: این امر نیازمند تلاش بیشتری است و با جدیت از سوی دولت دنبال می شود.
نجفی همچنین با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در زمینه های مختلف عمرانی و بالا رفتن شاخص های توسعه در استان انجام شده، تصریح کرد: امروز گیلان در بخش های مختلفی همچون راه روستایی، گاز رسانی ، آبرسانی و بسیاری از بخش ها روند رو به رشد خوبی داشته است.
وی به اجرای طرح سلامت نیز اشاره و اضافه کرد: این طرح نیز از سیاست های بسیار خوبی بود که با همکاری دولت و مجلس در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه انجام شده است.
نجفی با اشاره به برخی موضع گیری ها در مقابل دستاوردهای دولت تدبیر و امید گفت: متاسفانه با تمام دستاوردهای مهمی که دولت دارد، با ادعای برخی روبرو شده این در حالیست که در خارج از کشور نیز صهیونیست ها و تندروهای آمریکا در مقابل نظام مقدس و دولت ما قرار دارند.
استاندار گیلان یادآور شد: با رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های مدبرانه دولت تدبیر و امید ، دشمنان ما در منطقه که کارشکنی می کردند، نتوانستند به اهداف خود برسند.
نجفی خدمت به مردم را مسئولیتی بزرگ دانست و اظهار داشت: همه ما مسئولان باید تلاش کنیم تا در جهت خدمت به مردم گام برداشته و با توجه به تکالیف قانونی خود در جهت توسعه منطقه گام برداریم.
وی همچنین با اشاره به انتخابات اسفندماه افزود: همه باید تلاش کنیم تا زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری فراهم شود.
وی گفت: با توجه به فضای خوب برگزاری یک انتخابات سالم، بدون تردید شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات نیز خواهیم بود.
در پایان این مراسم، با قدردانی از تلاش های حسین اسماعیلیان، رحیم حیدری به عنوان فرماندار جدید شهرستان آستانه اشرفیه معرفی شد.

IMG_8175 IMG_8182 IMG_8189 IMG_8192 IMG_8193 IMG_8205 IMG_8207 IMG_8214  IMG_8246 IMG_8251 IMG_8254 IMG_8275 IMG_8278 IMG_8284 IMG_8295 IMG_8309 IMG_8311 IMG_8312 IMG_8320 IMG_8330 IMG_8335 IMG_8340 IMG_8360 IMG_8364 IMG_8378 IMG_8381 IMG_8392 IMG_8400 IMG_8441 IMG_8449

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است