چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۵۳
آخرین اخبار
21 فروردین 1395 ، ساعت 22:51 2,253 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :13112
فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست مشترک شورای شهر با اصحاب رسانه :

اصحاب رسانه در تنویر افکار عمومی نقش بسزایی دارند

فرماندار آستانه‌اشرفیه عصر امروز در نشست مشترک اصحاب رسانه با شورای شهر و شهردار گفت:اصحاب رسانه در تنویر افکار عمومی نقش بسزایی دارند و از پتانسیل بالای آن‌ها باید استفاده کرد.
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری بابیان اینکه اگر یک شهر برخورداری داشته باشیم همه از منفعت آن سود و از محرومیتش متضرر خواهند شد اظهار کرد : گاهی باهم اندیشی و تعامل می‌توان به یک موضوع نگاه جامع داشت .
وی مشورت را پیش‌درآمد یک کار خردمندانه و اندیشه پرور دانست و افزود : گاهی فقط مشورت با گروه همگن معنادار نیست بلکه با گروه‌های ناهمگن هم‌معنا پیدا می‌کند.
حیدری با طرح این جمله که نشست امروز بهانه‌ای است تا موضوعات مهم حوزه شهری خود را موردنقد و بررسی قرار دهیم بیان کرد : یکی از مشکلات ما این است که باید بیاییم ببینیم در کدام حوزه مشکل‌داریم و با شناسایی آن درصدد رفع مشکل برآییم .
وی مطالبه گری در امر سرمایه‌گذاری را در مدیریت شهری یک امر پسندیده عنوان کرد که باید برای توسعه شهرستان با رویکرد جذب سرمایه‌گذار گام‌های مؤثری بر ای شهر برداریم .
در این نشست عبدالرضا سلیمانی درباره اجرای طرح تعریض خیابان شهید بهشتی ، محمد گل باغی ، حسن امیدوار ، رضا تیغ نورد ، ابراهیم نجفی درباره پروژه‌های در دست اقدام شهرداری ، ابراهیم غلامی رئیس اداره محیط‌زیست درباره نامه‌ی این اداره به شهرداری درباره قطع اشجار و علیرضا کارگر خبرنگار خبرگزاری صداوسیما ، ابراهیم افشاری مدیرمسئول آستان خبر ، مرتضی لطفی نژاد مدیرمسئول جلال شرق و علیرضا رنج‌کش خبرنگار خبرگزاری ایرنا درباره نگاه رسانه‌های شهرستان  به وضعیت شهری و اقدامات شورا و شهرداری مطالبی را بیان کردند

IMG_2846  IMG_2850 IMG_2852 IMG_2858 IMG_2859 IMG_2872

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است