پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۷:۴۸
آخرین اخبار
6 فروردین 1402 ، ساعت 12:42 232 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :77448

اصناف متخلف گیلانی حدود ۴ میلیارد ریال جریمه شدند

به گفته مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان، ۶۴۲ واحد صنفی متخلف استان گیلان، به مجازات نقدی به مبلغ ۳ میلیارد و ۶۹۳ میلیون و ۶۴۵ هزارو ۶۵۰ ریال محکوم شدند.

به گزارش جلال شرق، مرتضی امینی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز طرح تشدید نظارت‌ها در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان از هشتم اسفند ۱۴۰۱ اظهار کرد: تاکنون از ۳ هزار و ۲۸۷ واحد صنفی در استان بازرسی و نظارت انجام شده که برای ۶۴۲ واحد دارای تخلف پرونده تشکیل و برای رسیدگی خارج از نوبت به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی با بیان اینکه متخلفین به مجازات نقدی به مبلغ ۳ میلیارد و ۶۹۳ میلیون و ۶۴۵ هزارو ۶۵۰ ریال محکوم شدند، گفت: طرح نظارت‌ها در ۲ مرحله از هشتم اسفند ماه سال ۱۴۰۱ تا ۵ فروردین ۱۴۰۲ انجام گرفته که همکاران تعزیرات حکومتی گیلان در روزهای اداری تا ساعت ۲۰ شب و روزهای غیر اداری از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ ظهر در اداره حضور داشته و با دستگاه‌های ذیربط از سطح بازار، واحدهای صنفی، مراکز اقامتی و هتل‌ها و غیره بازرسی به عمل آوردند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان با بیان اینکه گشت‌های مشترک با همکاری سازمان صمت، جهاد کشاوزی، اتاق اصناف، میراث فرهنگی و گردشگری، مرکز بهداشت و پلیس اماکن، در ۲ نوبت صبح و عصر برگزار شد، افزود: در این راستا عمده تخلفات مربوط به‌عدم درج قیمت، عدم ارایه فاکتور خرید، گرانفروشی واحدهای صنفی از جمله پوشاک، هایپر مارکت‌ها، نانوایی‌ها، مراکز عرضه و فروش مرغ، میوه فروشی‌ها و رستورانها و هتل‌ها بودند. /فارس گیلان

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است