جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
6 بهمن 1395 ، ساعت 12:31 1,764 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :25608

اعزام کاروان راهیان نور دانش‌آموزی دختر به مناطق عملیاتی جنوب کشور

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه آستانه‌اشرفیه از اعزام ۱۹۰ نفر از دانش آموزان دختر این شهرستان در قالب ۴ اتوبوس کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر رداد.

به گزارش جلال شرق، سرهنگ پاسدار حسن فیضیان صبح امروز بابیان این خبر گفت: با اعزام این کاروان به مناطق عملیاتی تعداد دانش آموزان اعزامی از آغاز سال تحصیلی تاکنون به ۵۰۰ نفر می‌رسد که این تعداد در قالب ۱۰ اتوبوس به مناطق غرب و جنوب کشور اعزام‌شده‌اند.

وی بابیان اینکه این کاروان دانش‌آموزی فردا عصر عازم مناطق عملیاتی می‌شوند اظهار کرد: تاکنون علاوه بر اعزام کاروان راهیان نور دانش‌آموزی بالغ‌بر ۲۵۰ نفر نیز از نیروهای محلات در قالب ۵ اتوبوس از مناطق عملیاتی کشور بازدید کردند.

فیضیان بابیان اینکه تا پایان دهه فجر ۷ اتوبوس دیگر دانش‌آموزی پسر به استعداد نزدیک ۳۰۰ نفر به جنوب کشور اعزام خواهند شد ادامه داد: کاروان اعزامی از مناطق عملیاتی طلاییه، هویزه، اروندکنار و شلمچه بازدید خواهند کرد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد تا پایان سال جاری ۸ اتوبوس دیگر در قالب کاروان محلات به هنگام تحویل سال نو به مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس به جنوب کشور اعزام شود

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است