سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
25 آگوست 2015 ، ساعت 10:58 694 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2008
در دومین روز از هفته دولت :

اعزام ۱۵۰نفر از راهیان نور آستانه‌اشرفیه به مناطق عملیاتی غرب

در دومین روز از هفته دولت صبح امروز ۱۵۰نفر از بسیج محلات و پایگاه‌های مقاومت شهرستان آستانه‌اشرفیه عازم مناطق عملیاتی غرب کشور شدند.
جانشین فرماندهی واحد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح یکشنبه در محل اعزام به خبرنگار جلال شرق گفت: این افراد برای بازدید از یادمان شهدای مناطق عملیاتی سنندج ، دریاچه زریوار ، مریوان و بانه اعزام‌شده‌اند .
سرگرد پاسدار حسین فیضیان با بیان اینکه این دومین کاروان اعزامی در سالجاری به مناطق عملیاتی است افزود :آشنا کردن نسل جوان و نوجوان با مناطق عملیاتی و از خود گذشتگی ملت ایران و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس بستری مناسبی را برای بهره گیری از ظرفیت های شهدا درز راهیان نور ایجاد می کند.
وی کاروان راهیان نور را یکی از برنامه‌های اثرگذاری نام برد که بسیج آن را پایه‌گذاری کرد و اعزام این کاروان‌ها می‌تواند ازلحاظ فرهنگی اثرگذار باشد
فیضیان خاطرنشان کرد : با توجه به حجم گسترده فرهنگی و جنگ نرم دشمن این اعزام‌ها می‌تواند احیاکننده فرهنگ ایثار و شهادت باشد و طرح دشمن را خنثی سازد.
در مراسم بدرقه راهیان نور مسئولین ادارات و نهادها و خانواده‌های ایثارگران و جمعی از رزمندگان دوران دفاع مقدس حضور داشتند و کاروان راهیان نور پس از عبور از زیر قرآن کریم راهی مناطق عملیاتی غرب کشور شدند.

IMG_3602 IMG_3612  IMG_3617 IMG_3619 IMG_3624

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است