دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۲۰
آخرین اخبار
2 اسفند 1394 ، ساعت 17:26 2,197 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10932

اعزام ۸ اتوبوس کاروان راهیان نور دانش آموزی ار آستانه اشرفیه و بند رکیاشهر

۸ اتوبوس از دانش آموزان پس مدارس شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر طی مراسمی با حضور فرماندار ، جمعی از مسئولین نهادها و ادارات  و خانواده دانش آموزان پس از عبور از زیر کلام الله مجید راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

  به گزارش جلال شرق  ، فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: اولین مرحله اعزام پسران دانش آموز برای جنوب به مناطق عملیاتی هویزه ، اروند رود ، شلمچه در قالب کاروان دانش آموزی راهیان نور متشکل از ۳۸ نفر به مناطق یاداعزام می شوند .

سرهنگ پاسدار حسن فیضیان افزود :  اعتقاد ما این است که راهیان نور ، نماد مقاومت و ایستادگی است و یک نمایشگاه که می تواند فرهنگ ایثار و شهادت را به نوجوانان و جوانان انتقال دهد.

وی با بیان اینکه این برنامه از سوی سپاه پاسداران با همکاری ادارات آموزش و پرورش برگزار شده است اظهار کرد:  تاکنون ۲۳ دستگاه به مناطق عملیاتی راهیان نور اعزام شده است که دو مرحله از آن کاروان دانش آموزی دختر بوده است.

سرهنگ پاسدار فیضیان در خصوص اعزام راهیان نور نوروزی ادامه داد: برنامه ریزی ما این است که ۲۲ اسفند کاروان اعزامی دیگری متشکل از پایگاه های مقاومت و محلات را در قالب ۸ دستگاه اتوبوس اعزام نماییم و از همین حالا مقدمات کار انجام شده است و سعی می کنیم تا آن زمان اعزام خوبی داشته باشیم .

IMG_5152 IMG_5140 IMG_5139 IMG_5132 IMG_5130 IMG_5106 IMG_5114 IMG_5122 IMG_5128

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است