پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
30 اردیبهشت 1401 ، ساعت 13:56 373 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :70546

اعضای ششمین دوره انتخابات هیئت های مذهبی آستانه اشرفیه معرفی شدند

.همزمان با برگزاری ششمین دوره انتخابات هیئت های مذهبی سراسر کشور ، صبح امروز هیئت های مذهبی آستانه اشرفیه نمایندگان خود را برای مدت چهار سال انتخاب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی در گفتگو با جلال شرق گفت: پس از فراخوان کردن هیئت های مذهبی برای ثبت نام در سامانه طوبی و ثبت هیئت های مذهبی شهرستان ، ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورای هیئت های مذهبی انجام گرفت و تا پایان روز ثبت نام ۱۰ نفر با حضور در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برای حضور در شورای هیئت های مذهبی داوطلب شدند.

حجت الاسلام شعبان حسنی در این دوره از انتخابات تمام هیئت های ثبت شده و آن دسته از هیئت هایی که دارای کدشناسایی ۱۰ رقمی هستند می توانستند نمایندگان خود را در شورای هیئت های مذهبی انتخاب کنند.

رئیس اداره تبلیغات در ادامه به نتایج انتخابات شورای هیئت های مذهبی اشاره کرد و گفت: از ۸۰ هیات مذهبی شهرستان ۶۰ هیات در انتخابات شورای هیات مذهبی شهرستان که در مسجد اهل بیت ع برگزارشد شرکت کردند.

که به ترتیب
سید محمدحسین جعفری با ۴۲ رای نفر اول
محمد مقتدرشعار با ۳۳ رای نفر دوم
ابراهیم قربانپور ۳۳ رای نفرسوم

علی ابراهیم دوست با ۳۲ رای نفر چهارم

اسماعیل غفوری با ۳۱ رای نفر پنجم

دارای حائز اکثریت آرا شدند و ۵ نفر اول به عنوان اعضای اصلی شورای هیئت های مذهبی و سه نفر علی راستکار با ۳۱ رای ، یاسین پورتقی با ۲۲رای ، نسرین ابراهیمی با ۹ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

لازم به ذکر است نفر دوم و سوم با آرای مشترک با نظر ناظرین توسط فرماندار قرعه کشی شد و محمدمقتدر شعار نفر دوم و ابراهیم قربانپور نفرسوم شدند.

فیلم انتخابات ششمین دوره شورای هیئت های مذهبی رو در آپارات جلال شرق ببینید

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است