پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
22 اردیبهشت 1401 ، ساعت 07:09 135 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :70463

اعضای مجمع مشورتی نظام مسایل شهرستان استانه اشرفیه معرفی شدند

معارفه مجمع مشورتی نظام مسائل شهرستان آستانه اشرفیه با حضور دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان گیلان  درسالن فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در نشست معارفه دبیر مجمع مشورتی نظام جوان را امید در لایه های مختلف عنوان کرد و اظهارکرد : رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب توجه و هدایت به سوی آرمان گری و آینده نگری را مورد تأکید قرارداد و از آنجایی که مجمع در تلاش است پتانسیل های بالقوه به بالفعل را شناسایی کند لازم است برای کمک به دولت از جوان و حزب اللهی که علاج مشکلات کشور است استفاده شود.

حسین ذاکر استقامتی  شناخت شهرستان را مهترین گام برای پیشبرد اهداف مجمع بیان کرد و افزود: برای رسیدن به اهداف مجمع باید شهرستان را شناخت ودر تدوین سند تحول باید به حوزه های مختلف چون عمرانی ، فرهنگی و…توجه شود .

نماینده عالی دولت در شهرستان اخلاص داشتن در عمل را بسیار مهم دانست و گفت: ماندگاری راهیان نور اقدام دلی و هدفمند است و تشابه راهیان نور به راهیان پیشرفت ؛مجمع مشورتی نیازمند این است که کار برای خدا و خدمت به مردم باشد که دراین صورت تحقق این عنوان ممکن خواهد بود.

دبیرمجمع مشورتی نظام مسائل استان گیلان در آیین معارفه مجمع مشورتی شهرستان آستانه اشرفیه گفت: خودسازی ،تحول خواهی ،جامعه پذیری و تمدن سازی با بهره مندی از ظرفیت جوانان مومن و انقلابی با شاخصه همت ،هوشیاری ،سرعت عمل و ابتکار که از تاکیدات رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب است از رسالت های مجمع مشورتی است لذا شناسایی و ساماندهی جوانان نخبه و توانمند در شهرستان ها و استان و تزریق این نیروها به بدنه دستگاه های اجرایی را یکی دیگر از اهداف مجمع دانست.
محمود نظرنیا همچنین در دیدار اعضای نظام مسائل شهرستان آستانه اشرفیه با امام جمعه این شهرستان،اظهارکرد: مجمع مشورتی نظام مسائل کشور با هدف عینیت بخشیدن به بیانیه گام دوم انقلاب و به منظور بررسی و شناسایی ظرفیت‌ها و احصا مشکلات کشور با تدبیر و نگاه برآمده از روحیه انقلابی تشکیل شده است، لذا مجمع تلاش خواهد کرد با روحیه انقلابی ، اقدام انقلابی و مدیریت جهادی ظرفیت های مغفول مانده در شهرستان را شناسایی و در راستای پیشرفت همه جانبه شهرستان آن را فعال نماید.
دبیر نظام مسائل گیلان در ادامه افزود: مجمع نظام مسائل کشور با پشتوانه جوانان متخصص، مخلص و انقلابی به عنوان یک حلقه میانی بین بدنه مردم و حکومت، تمام توان خود را در مطالبه‌گری و رفع مشکلات خرد و کلان مردم و فعلیت بخشیدن به فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود به کار خواهد بست .
نظرنیا گفت: مجمع مشورتی نظام مسائل کشور فارغ از گروه‌ها و جریان‌های سیاسی بوده و با همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی، ارگان‌ها و نهادهای حاکمیتی و آحاد نخبگان و اساتید و دانشجویان دغدغه‌مند و اقشار تاثیرگذار سعی در علت‌یابی مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف بوده و این امر باعث تحرک بیشتر دستگاه‌های اجرایی و مسئول خواهد شد.

امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه در دیدار با مجمع مشورتی مسائل نظام شهرستان نیاز
گروه آتش به اختیار برای نظام را لازم دانست که مطالبه گری و ارائه طرح ها و بروز خلاقیت ها از جوانان ، نخبگان و…صورت گیرد .

حجه الاسلام والمسلمین احمد طیبی  با گله مندی از  به کارگیری نکردن  از ظرفیت جوانان ، واگذاری جنگ به جوانان را نشان از ظرفیت والای جوانان برای پیشبرد اهداف آنها بیان کرد که برای کمک و تحقق اهداف این مجمع ستاد نماز جمعه نهایت کمک را خواهد داشت.

در پایان احکام دبیر مجمع مشورتی شهرستان و اعضای کارگروه از سوی فرماندار به آنها تقدیم شد .

ویوئوی معارفه را در آپارات جلال شرق ببینید

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است