شنبه, ۲ مهر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
23 مرداد 1401 ، ساعت 15:34 285 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :71895

افتتاح دفتر خبرگزاری بسیج شهرستان آستانه اشرفیه

دفتر خبرگزاری بسیج شهرستان آستانه اشرفیه با حضور سرهنگ پاسدار مهدی پارسا؛معاون روابط عمومی _تبلیغات سپاه قدس گیلان ، حجه الاسلام والمسلمین انوش تفهمی ؛نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان ، سرهنگ پاسدار حمید یحیی پور ؛فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ، کمیل شریفی ؛رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان و علیرضا کارگر خبرگزاری صدا و سیما در اداره ارشاد اسلامی شهرستان افتتاح شد .

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، در آیین افتتاح دفتر خبرگزاری بسیج معاون روابط عمومی _تبلیغات سپاه قدس گیلان تبدیل هر مسأله ای به جریانی در جامعه را نیازمند ذوق ، هنر و دغدغه مندی دوستان رسانه ای دانست و افزود: دفتر خبرگزاری بسیج با هدف مطالبه‌گری و انعکاس اخبار و مشکلات مردم در آستانه اشرفیه افتتاح می شود .

وی بیان اینکه خبرگزاری بسیج در خط مقدم مقابله با جنگ رسانه ای می باشد گفت: برخی از مسئولین به مردم پاسخ نمی دهند لازم است که خبرنگار ضمن انعکاس مشکلات مردم با هدف خدمت گزاری مسئولین در دریافت پاسخ از سوی مسئولین به مردم پیشتاز باشد.

حجه الاسلام والمسلمین تفهمی ؛ تحقق فرمایش رهبر معظم در حوزه جهاد تبیین را رسالت زینبی س خبرنگاران حاضر بیان کرد و افزود:برای مقابله با توطئه های دشمن لازم است با انعکاس عملکرد و اقدامات مثبت پایگاه های مقاومت توطئه های دشمن را خنثی کرد.

فرمانده سپاه شهرستان ؛ همراهی رسانه ها با مجموعه سپاه برای تحقق فرمایش رهبردر موضوع جهاد تبیین و خدمات رسانی را ضروری بیان کرد و گفت : خبرگزاری بسیج علاوه بر خبرهای سپاه شهرستان اخبار سایر مجموعه ها و نهادها بلاخص مطالبه گری در سطح جامعه را انعکاس خواهد داد.

لازم به گفتن است مسئولیت خبرگزاری بسیج شهرستان آستانه‌اشرفیه برعهده هما اکبری است

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است