چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۰۳
آخرین اخبار
3 شهریور 1394 ، ساعت 17:08 800 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2027

افتتاح ساختمان اداری کمیته امداد بندر کیاشهر

در دومین روز از هفته دولت ساختمان اداری کمیته امداد بندر کیاشهر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار جلال شرق، در مراسم افتتاح معاون عمرانی کمیته امداد استان گیلان به پروژه‌های هفته دولت این نهاد اشاره کرد و گفت: در سال جاری دو واحد ساختمان اداری و یک و.احد کانون فرهنگی از سوی کمیته امداد بازسازی و افتتاح می‌شود.

IMG_3664
عباس فلاحتی افزود: در بخش عمرانی از هفته دولت سال گذشته تاکنون ۱ هزار ۱۰۷ واحد مسکن مددجویی با هزینه‌ای معادل ۲۸۱ میلیارد و ۳۷۵ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال ساخته و تحویل مددجویان کمیته امداد شده است.
وی اظهار داشت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بانک ملی در بخش مسکن روستایی منعقد گردیده است ۱۰۰۰ واحد مسکن مددجویی بااعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال احداث می‌شود.
وی به مساعدت کمیته امداد برای احداث، تکمیل و خرید مسکن مهر و مسکن شهری از سوی مدد جویان اشاره کرد و ادامه داد: در طی سال جاری تاکنون برای ۴۰۴ نفر تسهیلات بااعتبار ۱۷ میلیارد و ۳۱۵ میلیون ریال در اختیار آنان قرار گرفت.
فلاحتی به مساعدت‌های دیگر این نهاد در بخش احداث سرویس بهداشتی، بهسازی مسکن روستایی، تعمیر ولوله کشی‌ گاز، انشعاب آب، برق و عوارض صدور پروانه برای مدد جویا ن اشاره کرد و گفت: به ۷ هزار ۸۹۲ نفر مبلغ ۵۲ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال در قالب تسهیلات پرداخت‌شده است.

IMG_3683
نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر نیز در این مراسم گفت: باید خدمات دولت و نظام را برای مردم بازگو کرد زیرا یکی از وظایف مدیران ارائه گزارش خدمات نظام است.
محمدحسین قربانی با اشاره به هجوم تبلیغاتی شبکه‌های ماهواره‌ای برای کم‌رنگ جلوه دادن خدمات نظام به ملت اظهار داشت: همه شبکه‌های دشمن درصدد هستند که ضعف‌های نظام را به چالش بکشند و ما وظیفه‌داریم که عملکرد خود را اعلام و واقعیت‌های موجود را برای مردم بیان کنیم.
رئیس مجمع نمایندگان گیلان با تأکید این نکته که اگر ما از دستاوردهای انقلاب دفاع نکنیم دیگران این فرصت سوءاستفاده خواهند کرد افزود: به دلیل ضعف ما ذائقه مردم نسبت به مدیران عوض‌شده است زیرا ما هنوز بسیاری از واقعیت‌ها را برای مردم بازگو نکردیم.
ساختمان اداری کمیته امداد بندر کیاشهر در زمین اهدایی با عرصه ۱۰۰۰ مترمربع و با زیر بنای ۱۶۵ مترمربع به‌صورت امانی احداث‌شده است که در اجرای و تکمیل این ساختمان اداری مبلغ ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

IMG_3656 IMG_3698 IMG_3719

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است